Latvijas futbola virslīga

Pēc spēles intervija ar "Riga" FC futbolistu Armandu Pētersonu

NEDĒĻAS SPĒLE! Latvijas futbola virslīga. FK "Ventspils" – FK "Liepāja". Tiešraide

Latvijas futbola Virslīga. Rīga FC - FK Liepāja. Spēles momenti

Futbola virslīgas līderi «Riga» FC spraigā spēlē pārtrauc «Liepājas» uzvaru sēriju. Svarīgākās epizodes

Virslīgas līderi "Riga" FC svētdien mājās ar 2:1 pārspēja FK "Liepāja" futbolistus un nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī. Liepājniekiem pārtrūka piecu uzvaru sērija, tomēr Kurzemes klubs saglabā labas izredzes pacīnīties par ceļazīmi uz Eirokausiem.

Liepājniekiem aktivitāte uzbrukumā spēles sākumā neko nedeva, turpretim "Riga" FC 11.minūtē atklāja rezultātu.

"Riga" FC gūst pirmos vārtus

Herdi Prenga pēc stūra sitiena soda laukumā netraucēti sita ar galvu no tuvas distances, neatstājot izredzes viesu vārtsargam Oleksandram Ribkam.

Pēc pārkāpuma soda laukumā Herdi Prenga realizē 11 metru soda sitienu

Prenga arī divkāršoja laukuma saimnieku pārsvaru, pirmā puslaika vidū realizējot 11 metru soda sitienu, ko tiesnesis piešķīra par Liepājas kluba kapteiņa Seidu Jahajas pārkāpumu soda laukumā.

Eduards Tīdenbergs samazina rezultāta starpību

Laukuma saimniekus 43.minūtē no vārtu zaudējuma pēc Artūra Karašauska izpildīta soda sitiena glāba vārtu stabs. Taču liepājnieku neatlaidīga nepalika neatalgota - puslaika kompensācijas laikā soda laukumā neatvairāms sitiens izdevās Eduardam Tīdenbergam.

Pēc pārtraukuma labākas iespējas rezultāta palielināšanai bija "Riga" FC. Jau otrā puslaika sākumā pa vārtu stabu trāpīja Romans Debelko, un liepājniekiem labvēlīgs bija arī tiesnešu lēmums nepiešķirt 11 metru soda sitienu par spēli ar roku soda laukumā. "Riga" FC bija tuvāk trešo vārtu guvumam, tomēr rezultāts līdz beigu svilpei vairs nemainījās, lai arī Liepājas komanda centās pavērst spēles ritējumu savā labā.

Intervija ar Armandu Pētersonu

"Riga" FC futbolists Armands Pētersons intervijā Latvijas Televīzijā pēc spēles atzina, ka pretinieki spēja radīt spiedienu, ko laukuma saimnieki izturēja un nodrošināja svarīgus punktus. Pētersons cer, ka komandai būs veiksmīgs turpinājums arī nākamajās spēlēs, lai cīņā par čempionu lauriem viss nebūtu jāatliek līdz pēdējām turnīra kārtām.

Abas komandas tikās sezonā trešo un pēdējo reizi, "Riga" FC nodrošinot trešo uzvaru savstarpējos dueļos. Jūnija beigās Rīgā laukuma saimnieki bija pārāki ar 2:0, kā arī svinēja pārliecinošu uzvaru 4:1 augusta sākumā Liepājā.

Liepājnieki turnīra tabulā gan ir piektie, bet komanda pirms došanās uz Rīgu bija guvusi piecas uzvaras pēc kārtas, vairojot izredzes pacīnīties par vietu trijniekā.

Intervija ar Dāvidu Jansonu

FK "Liepāja" ģenerālmenedžeris Dāvids Jansons intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka sezonas sākumā komandas sastāvs nebija pietiekami jaudīgs, tādēļ tika veiktas izmaiņas, lai liepājnieki kļūtu konkurētspējīgāki.

"Riga" FC rēķinā ir 21 spēlē iekrāti 57 punkti, nodrošinot sešu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem RFS. Liepājas kluba rēķinā ir 29 punkti un divu punktu deficīts iekļūšanai trijniekā.

Iepriekš sestdien aizvadītajās spēlēs FK "Metta" vienība mājās ar 0:1 piekāpās FK "Jelgava", bet turnīra pastarīši FK "Tukums 2000/TSS" ar 2:1 savā laukumā uzveica BFC "Daugavpils" futbolistus un tika pie pirmās uzvaras.

Virslīgas sezonā 10 klubiem līdz novembra beigām paredzēts izspēlēt trīs apļus. Kalendārs pandēmijas dēļ ir saīsināts no sākotnēji plānotajiem četriem apļiem.