Futbola virslīgas līderi Jūrmalas «Spartaks» uzvar Liepājā

Virslīgas līdervienība Jūrmalas "Spartaks" sestdien izbraukumā ar 3:1 uzveica "Liepāja/Mogo" futbolistus un saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija. Pirmo reizi virslīgas sezonā spēle risinājās uz dabīgā zāliena.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Vladislavs Kozlovs, kurš 25. minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet 69. minūtē nodrošināja "Spartaka" uzvaru. Liepājniekiem neizšķirtu 33. minūtē panāca Kristaps Grebis. Trešo reizi bumba laukuma saimnieku vārtos nonāca jau kompensācijas laika beigās pēc Jevgēņija Kozlova sitiena.

Dienas pirmajā spēlē divu turnīra tabulas lejasdaļas komandu cīņā "Metta/LU" ar 2:1 viesos pārspēja debitantus "Babīte/Dinamo". Laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Pavels Močaļins, turpretim "Metta/LU" Eduards Emsis panāca izlīdzinājumu, bet 80. minūtē uzvaras vārtus guva Ņikita Ivanovs.

Vēl divas sestās kārtas spēles notiks svētdien - FK "Ventspils" būs laukuma saimnieki pret RFS vienību, turpretim līderu tuvākie konkurenti FK "Jelgava" uzņems "Riga" FC futbolistus.