Futbola virslīgas līdere «Riga» pieveic tiešos konkurentus RFS

Latvijas futbola virslīgas līdervienība „Riga” sestdien atspēlējās un mača izskaņā ar 2:1 pieveica tiešos konkurentus uz čempionu titulu RFS, liecina organizatoru informācija.

Mača 11. minūtē rezultātu atklāja RFS spēlētājs Roberts Savaļnieks. Pārsvars tika saglabāts līdz pat otrā puslaika vidum, kad 74. minūtē komandas kapteinis Vladimirs Bajenko ar galvu atgrieza līdzsvaru uz tablo. Vien deviņas minūtes vēlāk Kamils Bilinskis nodrošināja uzvaru „Riga” komandai.

Citā mačā sestdien „Liepāja/Mogo” ar 3:0 pārspēja „Valmiera Glass/ViA”, bet FK „Ventspils” ar 2:0 pieveica FK „Jelgava”.

Virslīgas kopvērtējumā ar 23 spēlēs gūtiem 53 punktiem „Riga” atrodas līderos. Par četriem punktiem mazāk ir FK „Ventspils”, bet 46 punkti 22 spēles ir RFS.

Sezonas gaitā katrai vienībai paredzētas kopumā 28 spēles.