Futbola virslīgas dueļos uzvaras gūst «Valmieras», «Riga FC», «Liepājas» un RFS futbolisti

Pēc izlašu pārtraukuma skandāliem apvītajā Latvijas futbola virslīgā atsākušās spēles. Sestdien “Valmiera FC” 16. kārtas mačā ar 2:1 uzvarēja “Daugavpils” futbolistus

Mačā starp valmieriešiem un daugavpiliešiem uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Raimonds Krollis un Ivans Želizko. Savukārt “Daugavpils” rindās vārtus guva Raivis Ķiršs.

Tikmēr dienas otrajā duelī ar nelielu pārsvaru čempionvienība "Riga FC", kurai pie stūres šajā spēlē debitēja treneris Andris Riherts, spēja pārspēt "Noah Jūrmala" komandu. Rezultāts 1:0, un vienīgos vārtus šajā mačā guva Antonijs Černomordijs.

Jūrmalā FK "Lieoāja" ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku". Liepājniekiem ar vārtu guvumu izcēlās Seidina Keitā un Mihails Hardzeidžuks. Savukārt jūrmalniekiem rezultatīvs bija Nigērijas leģionārs Ričards Emeka Fraidejs.

Timēr svētdienas vakars noslēdzās ar RFS pārliecinošu uzvaru pār "Mettu" ar 3:0. Spēles rezultātu atklāja Tomašs Šimkovičs, pēc tam Daniels Fedorovičs bumbu raidīja savos vārtos, bet otrais puslaiks iesākās ar Darko Micevska vārtu guvumu.

Pēc 13 mačos sakrāties 32 punktiem virslīgas tabulas pirmajā vietā ir RFS,, otrajā ar tikpat punktiem, bet vienu spēli vairāk ierindojas "Riga FC", bet trijnieku ar 29 punktiem 13 mačos ieņem "Valmiera". Ceturtajā pozīcijā ir "Liepāja" ar 21 punktu, tai seko "Daugavpils" ar 17 punktiem, bet sestajā vietā Jūrmalas "Spartaks" ar desmit punktiem. Septītajā vietā ir "Metta" ar deviņiem unktiem, sešus 12 mačos iekrājusi finanšu nedienu nomocītais FK "Ventspils", bet turnīra tabulu noslēdz "Noah Jūrmala', kas deviņās spēlēs sakrājusi četrus punktus.

Virslīgā šogad dalību ņem deviņas komandas.