Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Valmiera Glass" - "TALTECH"

V. Freidenfelda kausa izcīņas starptautiskais turnīrs brīvajā cīņā

Latvijas futbola virslīga. "Valmiera Glass" - "BFC Daugavpils"

Futbola Virslīgā «Valmiera Glass/ViA» pieveic «Daugavpili»

Latvijas futbola virslīgas spēlē svētdien “Valmiera Glass/ViA” ar 2:0 pārspēja “Daugavpils” komandu, liecina organizatoru informācija.

Gruzīnu speciālista Tamaza Pertijas trenētās valmieriešu komandas labā ar vārtu guvumiem izcēlās Mārcis Ērglis un Alvis Jaunzems.

Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem valmieriešiem, tomēr materializēt to taustāmā rezultātā ilgu laiku neizdevās. Toties pirmā puslaika kompensācijas laikā pēc daugavpiliešu neveiksmīgas saspēles savu vārtu priekšā, “Valmieru” vadībā izvirzīja kluba kapteinis Ēglis.

Pēc pārtraukuma jau vairāk uzbruka latgalieši, kuriem bija pāris labas izdevības panākt neizšķirtu, taču tās nespēja izmantot. Tikmēr trīs minūtes līdz spēles beigām pēc stūra sitiena valmierietis Jaunzems ar galvu uzstādīja galarezultātu.

“Vairāk laikam neko nevar vēlēties. Protams, ir pavasarīgs futbols, pirmā spēle… Bet pirmā spēle vienmēr ir grūta, ļoti liels prieks, ka uzvarējām savās mājās,” LTV atzina Ērglis.

Virslīgas tabulā līderpozīcijās ar sešiem punktiem divās spēlēs ir iepriekšējās sezonas čempionvienība “Riga FC” un RFS, tikmēr pa trim punktiem paguvušas iekrāt “Valmiera Glass/ViA”, FK “Jelgava” un “Daugavpils”.

Virslīgā šosezon spēlē deviņas komandas un turnīrs noslēgsies 9. novembrī.