Futbola Virslīgā «Spartaks» pieveic «Mettu/LU», «Liepāja/Mogo» uzvar valmieriešus

Bez pārsteiguma aizritējusi Latvijas futbola virslīgas spēle starp pērnās sezonas čempioni Jūrmalas “Spartaks” un “Metta/LU” vienībām – čempioni ar 3:1 uzvarēja vienus no turnīra pastarīšiem, liecina organizato4ru informācija.

Spēles rezultātu gan atklāja tieši “Metta/LU”, kad savu izdevību nelaida garām Ņikita Kovoļonoks. Bet jau pirmā puslaika kompensācijas laikā Mārcis Ošs spēles rezultātu izlīdzināja.

Otrajā puslaikā jūrmalnieki “Mettai” vairs nedeva cerības – pa vārtu guvumam Aleksejam VIšņakovam un Pāvelam Mihadjukam.

Vēlāk svētdien “Liepāja/Mogo” ar 2:0 uzvarēja “Valmiera Glass/ViA” vienību, kas ir Virslīgas turnīra pašā apakšgalā. Liepājas komandas labā ar vārtu guvumiem izcēlās Verners Apiņš un Ģirts Karlsons.

Šobrīd kopvērtējumā ar 19 punktiem astoņās spēlēs līderpozīcijās ir RFS. Tai ar 18 punktiem seko FK “Ventspils” un “Liepāja/Mogo”, kas jau nospēlējusi deviņas spēles. Ceturtajā vietā ar 16 punktiem deviņās spēlēs ir Jūrmalas “Spartaks”, bet piektā ar 13 punktiem ir “Riga FC”, kas aizvadījusi astoņas spēles. Pie septiņiem punktiem ticis FK “Jelgava”, bet trīs punkti “Metta/LU” rēķinā. Pēdējā vietā turnīrā ir “Valmiera Glass/ViA”, kurai ir vien viens punkts.