Futbola virslīgā RFS un «Riga» FC svin uzvaras, «Valmierai» neizšķirts pret «Mettu»

Latvijas futbola virslīgas pastarīte “Tukums 2000/TSS” vienība otrdien savu skatītāju priekšā devītās kārtas mačā ar 0:3 piekāpās šogad brīnišķīgi sezonu uzsākušajai RFS vienībai. Savukārt FK “Metta” pārsteidza “Valmiera" FC, ar 2:2 nospēlējot neizšķirti, bet vakara izskaņā čempionvienība "Riga" FC ar 1:0 uzvarēja FK "Ventspils", liecina organizatoru informācija.

Duelī starp līgas jaunpienācēju "Tukums 2000/TSS" vienību un RFS rezultāts tika atklāts jau otrajā minūtē, ļaujot izpausties Darko Lemajičam. 50. minūtē  pie vārtu guvuma tika Alans Sedriks Herve Kouadio, panākot 2:0 RFS labā. Spēles 73. minūtē izcēlās no "Daugavpils" vienības pārvilinātais Namdi Ofors.

Tikmēr mačā starp "Metta" un "Valmiera FC" tieši viesi atklāja spēles rezultātu, kad astotajā minūtē valmieriešus vadībā izvirzīja Luka Silagadze. Otrajā puslaikā Rihards Ozoliņš spēlja rezultātu izlīdzināt, bet 72. minūtē viņš jau izvirzīja "Mettu" vadībā. Tikai 88. minūtē pārsteigtie valmierieši pamanījās rezultātu izlīdzināt - Krišs Kārkliņš panāca 2:2.

Vēlāk vakarā čempionvienība “Riga FC” ar 1:0 uzvarēja FK "Ventspils". Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Romāns Debelko. Pēc spēles gan laukumā izcēlās pamatīgs sajukums - spēlētāji vēlējās izvicināt dūres. Tiesnesis izvilka sarkano kartīti, kas piešķirta Kasparam Svārupam, bet, iespējams, pēc grūstīšanās sarkanās kartītes būs vēl vairāk.

Trešdien devītās kārtas ietvaros spēles aizvadīs BFC "Daugavpils" un Jūrmalas "Spartaks", kā arī FK "Jelgava" un FK "Liepāja".

Šobrīd ar 24 punktiem virslīgas turnīra galvgalī ir "Riga FC", un tieši tikpat punkti ir arī RFS. Trešajā vietā ar 15 punktiem ierindojas "Valmiera FC", 11 punkti ir "Ventspilij" un Jūrmalas "Spartakam", deviņi punkti FK "Jelgava" un "BFC Daugavpils". Astoņi punkti ir "Mettai", bet septiņi punkti FK "Liepāja". Tikmēr pastarīša lomā ar diviem punktiem ir līgas jaunpienācēja "Tukums 2000/TSS" vienība.

Latvijas futbola virslīgai bija jāsākās 13. martā, taču pandēmijas dēļ spēles sākās tikai 15. jūnijā. Šajā sezonā tiks aizvadīts trīs apļu turnīrs, un virslīgā startē desmit komandas.