Latvijas basketbolistu pēcspēles intervija

Latvijas amatieru čempionāts golfā

Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - "Riga FC"

Futbola virslīgā FK «Liepāja» un «Riga» FC mačs noslēdzas neizšķirti

"Liepāja" piektdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 20.kārtas spēlē spēlēja 0:0 ar "Riga" vienību.

Bīstamiem vārtu gūšanas momentiem nabadzīgā pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk bija "Riga", bet bīstamākus vārtu gūšanas momentus izveidoja mājinieki.

Labākā iespēja ieņemt viesu vārtus pēc "Riga" kļūdas piespēlē laukuma vidū bija Gotjē Mankendam, kura izgājiens pa kreiso pusi vienatnē pret viesu vārtsargu Nilu Puriņu beidzās ar bumbas atsišanos pret vārtu labo stabu.

Desmit minūtes pirms mača beigām laba iespēja mājinieku soda laukumā bija Duglasam Aureliu, kurš laukumā uz maiņu bija devies otrajā puslaikā. Viņš ar māņu kustību uz vārtsarga laukuma kreisās malas robežas tika vaļā no pretspēlētāja, taču sita tieši virsū vārtsargam Krišjānim Zviedrim, kurš īsti pat noreaģēt uz sitienu nepaspēja.

Liepājnieki pēc sešu nezaudētu spēļu sērijas, kuras laikā tika izcīnītas piecas uzvaras, ir piebremzējuši. Pēdējās četrās spēlēs pirms piektdienas mača tika ciesti divi zaudējumi (1:3 pret "Valmieru" un 1:2 pret "Tukums 2000"/"Telms" komandu, spēlēts 2:2 ar RFS un pēdējā mačā ar 2:0 pieveikta līgas pastarīte Salaspils "Super Nova".

Tikmēr "Riga", izskatās, ka tikai sāk ieskrieties. Tomēr septiņu uzvaru sēriju iepriekšējā kārtā viesos apturēja līgas līdervienība "Valmiera" (2:0).

Mājinieku rindās septiņus vārtus bija guvis Lukass Vilela, bet pa četriem "goliem" pirms mača bija vēl piecu futbolistu rēķinā.

Arī "Riga" labākais vārtu guvējs Gabriels Ramoss bija guvis septiņus vārtus. Par vieniem vārtiem mazāk bija Džozelfo Bārnsa kontā.

Šosezon abas vienības divreiz jau bija tikušās, abās reizēs minimālu uzvaru svinot liepājniekiem.

Vēl 20.kārtas spēlēs sestdien "Super Nova" savā laukumā Salaspilī mērosies spēkiem ar "Audu", bet "Tukums 2000"/"Telms" mājās spēlēs ar "Metta" vienību.

Turnīra tabulas galvgalī ar 50 punktiem 20 mačos ir "Valmiera", RFS ar 45 punktiem 20 mačos ieņem otro vietu, bet trešā ar 41 punktu 20 spēlēs ir "Riga". Aiz pirmā trijnieka atrodas "Liepāja" ar 40 punktiem 20 mačos, "Auda" ar 27 punktiem 18 cīņās un "Daugavpils" ar 24 punktiem 19 dueļos. 14 punkti 18 cīņās ir "Tukums 2000"/"Telms" komandai un "Spartakam", 13 punkti 19 cīņās ir "Metta", kamēr pieci punkti 19 mačos ir "Super Nova" vienībai.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās "Valmiera", bet bronzas godalgas izcīnīja "Liepāja". Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība "Riga" ieņēma ceturto vietu.

"Optibet" Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma "Auda", "Tukums 2000"/TSS un "Super Nova" komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.