Futbola klubs RFS viesos pārspēj līdervienību Jūrmalas «Spartaks»

Futbola klubs RFS viesos atspēlējās un ar 3:1 pārspēja Jūrmalas „Spartaku”, samazinot komandas pārsvaru virslīgas kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija.

Pēc RFS vārtsarga Daniila Sizko kļūdas spēles rezultātu atklāja „Spartaks” spēlētājs Dimitrijs Platonovs. Spēles 31.minūtē Roberts Uldriķis apspēlējot mājinieku aizsargus un vārtsargu, nokārtoja teicamu vārtu gūšanas iespēju Aleksejam Višņakovam, kuru spēlētājs neizniekoja.

Otrā puslaika sākumā Aleksandrs Solovjovs pirmo reizi vadībā izvirzīja viesus. Turpinājumā abas komandas bīstami apdraudēja pretinieku vārtus, tomēr punktus gūt nevienai komandai neizdevās. Mača izskaņā Uldriķis nokārtoja savai komandai 11 metru soda sitienu, ko realizēja komandas kapteinis Igors Kozlovs, palielinot viesu pārsvaru.

Jūrmalas „Spartaks” ar 37 punktiem 20 spēlēs atrodas turnīra tabulas pirmajā vietā, savukārt RFS ar 32 punktiem ieņem trešo pozīciju, lai gan viņi ir aizvadījuši par spēli mazāk nekā tiešie konkurenti.