Futbola klubs «Liepāja» ar uzvaru sasniedz UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otro kārtu

FK "Liepāja" ceturtdien UEFA Konferences līgas kvalifikācijas pirmās kārtas atbildes spēlē ar 3:1 stadionā "Daugava" savu skatītāju priekšā uzvarēja Kosovas klubu "Gjilani", sasniedzot otro kārtu, liecina organizatoru infomācija. Divu spēļu summa liepājniekiem uzvara 3:2.

Spēles rezultātu 49. minūtē atklāja Artūrs Karašausks, realizējot soda sitienu. Taču jau pēc dažām minūtēm Berims Krasnikijs spēja spēles rezultātu izlīdzināt. 64. minūtē liepājnieki atkal varēja uzgavilēt, jo Nemanja Belakovičs atkal izvirzīja "Liepāju" vadībā. 88. minūtē brazīliešu leģionārs Dodo panāca 3:1, realizējot pendeli!

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Prištinā liepājnieki zaudēja ar rezultātu 0:1, tādēļ šajā spēlē bija jāuzvar ar divu vārtu starpību, lai nodrošinātu iekļūšanu kvalfikācijas otrajā kārtā. Tur priekšā cīņa ar spēcīgo Šveices vienību "Bernes "Young Boys".