Futbola izlases treneris Pahars: Ja gribam ko vairāk, vajag augstāku kvalitāti bumbas kontrolē

Latvijas izlase Pasaules kausa kvalifikācijas spēli pret Portugāli aizvadīja cienīgi, bet noskaņojums būtu labāks, ja ar 1:4 zaudētajā mačā netiktu ielaisti divi vārti galotnē, par komandas galvenā trenera Mariana Pahara teikto informēja Latvijas Futbola federācija. Pahars atzina, ka sekmīgākam sniegumam pret tik augsta līmeņa pretinieku ir nepieciešama kvalitatīvāka bumbas kontrole.

Atšķirība starp divām komandām bija redzama uz tablo, atzina Pahars. Latvijas izlase gan bija vīlusies, ka pēc spēles gaitā panāktā neizšķirta 1:1 tomēr sekoja zaudējums.

Par ļotu būtisku Pahars nosauca Kvarešmas uznākšanu laukumā Portugāles sastāvā 65.minūtē, jo līdz tam portugāļiem bija maz iespēju gūt vārtus. Hipotētiski var apcerēt Latvijas izredzes pret Portugāli, bet viņiem ir spēlētājs, kas var nākt uz maiņu un pagriezt spēles gaitu, uzsvēra Pahars.

"Man nav kauns par spēlētājiem, viņi atdeva visu," ar komandas parādīto pašatdevi apmierināts bija Pahars.

"Pēdējās minūtes bija ļoti grūti, bet nevar aizmirst, ka spēlējām pret ļoti augsta līmeņa pretiniekiem. Ja gribam ko vēl, vajag augstāku kvalitāti bumbas kontrolē un prasmi atņemt to pretiniekiem."

Pahars atzina, ka bija daudz kļūdu spēlē ar bumbu, taču treneris saskatīja arī pozitīvus aspektus, tostarp ne tikai iesistos vārtus, kas sniedza lieliskas emocijas, panākot mačā izlīdzinājumu pret Eiropas čempioniem.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.