Futbola izlases kapteinis Vaņins: Zemāk mums vairs nav, kur krist

Latvijas futbola valstsvienības vārtsargs un kapteinis Andris Vaņins pēc zaudējuma Gibraltāram ar 0:1 neslēpa, ka izlase sasniegusi savu zemāko punktu, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

„Vēlos atvainoties mūsu līdzjutējiem par tādu neizteiksmīgu spēli un rezultātu. Zemāk vairs mums nav, kur krist,” teica Vaņins.

Komandas kapteinis arī pateicās par svarīgo līdzjutēju atbalstu un lūdza asi nekritizēt konkrētu spēlētājus. „Nevajag rādīt ar pirkstiem uz konkrētiem futbolistiem. Visi spēlētāji ir atbildīgi par rezultātu valstsvienībā,” sacīja izlases kapteinis.

Latvijas izlasei daudz labāk padevies spēles pirmais puslaiks, uzskata vārtsargs. „Otrajā puslaikā mēs spēlējām primitīvu futbolu,” viņš neslēpa.

Tāpat Vaņins skaidroja, ka jaunajiem spēlētājiem jāpārskata attieksme pret futbolu. „Visi saka - dodiet iespēju jaunajiem spēlētājiem. Kad dod viņiem iespēju, tur nekā nav. Grūti no viņiem kaut ko prasīt, ja viņi nevar,” teica valstsvienības kapteinis.

Nākamās spēles Latvijas futbola valstsvienībai paredzētas jūnijā, kad gaidāmas Baltijas kausa spēles. Rudenī Latvija sāks cīņu Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) jaunizveidotajā Nāciju līgā, kur tiksies ar Andoru, Kazahstānu un Gruziju.