Futbola federācija futbola haļļu būvniecības programmai saņem 20 pieteikumus

Latvijas Futbola federācija (LFF) saņēmusi 20 pašvaldību un klubu pieteikumus dalībai futbola haļļu būvniecības programmā, kas paredz LFF līdzfinansējumu līdz 500 000 eiro viena projekta ietvaros, bet pirmās slēgtās halles būvniecību plānots realizēt 2021. gadā, ziņo LFF.

Pēc pieteikumu saņemšanas tuvākajos mēnešos LFF valdes apstiprinātā programmas vērtēšanas komisija izvērsīs pārrunas ar attiecīgajām pašvaldībām un klubiem, apzinot attiecīgo projektu realizēšanas iespējas no laika termiņa un finansējuma nodrošinājuma viedokļa.

Apjumto futbola haļļu programma ir viena no prioritātēm LFF nospraustajos Latvijas futbola infrastruktūras attīstības virzienos periodam no 2021. līdz 2024. gadam. Pašreizējā iecere ir četru gadu laikā realizēt līdz septiņiem šāda veida projektiem.

"Saņemto pieteikumu skaits apstiprina secinājumu, kuru kopā ar savu komandu biju guvis vēl pirms kļūšanas par LFF prezidentu – slēgtās futbola halles Latvijas futbolam ir reāla nepieciešamība. Tie nav tikai vārdi un lozungi – tas ir klimatisko apstākļu un pašreizējā Latvijas futbola infrastruktūras nodrošinājuma radīts fakts. Tieši tāpēc šī iniciatīva ir viens no stūrakmeņiem, strādājot pie Latvijas futbola infrastruktūras attīstīšanas īsā un vidējā termiņā," LFF mājaslapā citēts LFF prezidents Vadims Ļašenko.

"Prieks par pašvaldību un klubu lielo atsaucību un ieinteresētību iesaistīties programmas realizēšanā, bagātinot pašmāju jauniešiem, profesionāļiem un amatieriem pieejamo futbola infrastruktūras klāstu. Aiz katra no šiem pieteikumiem ir reāla interese un iespējas, tāpēc vērtēšanas komisiju gaida skrupulozs un niansēts darbs, lai izvērtētu saņemtos pieteikumus un izveidotu veicamo darbu laika skalu, kas nestu lielāko iespējamo labumu Latvijas un tās reģionu futbola izaugsmei," piebildis Ļašenko.

Programmas vērtēšanas komisijas sastāvā LFF valde apstiprinājusi LFF viceprezidentu Sergeju Kovaļovu, LFF izpilddirektoru Arturu Gaidelu, LFF sporta direktoru Juriju Andrejevu un LFF infrastruktūras attīstības speciālistu Sergeju Glaskovu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt