Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs

Rīgas velomaratons

Latvijas futbola Virslīga. "RFS" - FK "Ventspils"

Futbola čempionvienība «Riga» FC ar minimālu pārsvaru uzvar «Valmiera» FC

Latvijas čempionvienība "Riga" FC Latvijas virslīgas 19. kārtas mačā ar 1:0 uzvarēja "Valmiera" FC, kas nule kā palikusi bez sava labākā vārtu guvēja Toluvalases Arokodares, liecina organizatoru informācija.. Nigērietis līdz sezonas beigām izīrēts Vācijas Bundeslīgas vienībai "Koln".

Rezultāts uz tablo bija 1:0 jau spēles septītajā minūtē, iespēju realizējot Vestlijam Natā Vaholcam. Vairāk vārtu gūt šajā spēlē tā arī neizdevās.

"Riga FC" ar minimālu pārsvaru piektdien izcīnīja uzvaru ar 1:0 pār Sanmarino vienību "Tre Fiori", iegūstot iespēju startēt Eiropas līgas trešajā kvalifikācijas kārtā, kurā jau nākamnedēļ tiksies ar Spēcīgo Skotijas vienību "Celtic".

Svētdien virslīgā tika aizvadītas vēl četras spēles. FK “Metta” nospēlēja neizšķirti ar Jūrmalas “Spartaku” 1:1. “Mettas” labā vārtus 45. minūtē guva Juris Krollis, bet otrajā puslaikā jūrmalnieku labā ar vārtu guvumu izcēlās Lakijs Oneijbuči Opara.

Duelī starp FK “Liepāja” un “BFC Daugavpils” viesos uzvarēja liepājnieki, ar 4:0 sagraujot latgaliešus. Kurzemnieku rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Jauheņijs Bjarozkins, vienu reizi bumbu pretinieka vārtos trieca Valērijs Harbačiks, bet bumbu savos vārtos raidīja Edgars Ivanovs.

Turnīra pastarīte “Tukums 2000/TSS” vienība nospēlēja bezvārtu neizšķirtu ar FK “Jelgava”.

Savukārt Rīgā RFS ar 1:1 nospēlēja neizšķirti ar FK “Ventspils”. Spēles rezultātu 44. minūtē atklāja Aleksandrs Solovjovs, izvirzot RFS vadībā, bet 69. minūtē Jevgeņijs Kozlovs izlīdzināja rezultātu. Spēles izskaņā Darko Lemajičiam bija iespēja izvirzīt RFS vadībā, taču viņš nespēja realizēt soda sitienu.