Futbola čempionvienība Jūrmalas «Spartaks» pārspēj «Metta/LU» futbolistus

Iepriekšējo divu gadu Latvijas čempionvienība Jūrmalas "Spartaks" piektdien viesos ar 3:0 uzvarēja "Metta/LU" futbolistus virslīgas spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Visus vārtus uzvarētāji guva otrajā puslaikā - rezultātu 65.minūtē atklāja Aleksejs Višņakovs, bet sešas minūtes vēlāk Aleksandrs Prudņikovs panāca 2:0. Mājinieku centieni atspēlēties bija nesekmīgi, turklāt Deniss Davidovs 90.minūtē vēl realizēja 11 metru soda sitienu.

Kārtas pārējās spēles notiks sestdien, kad "Valmiera Glass/ViA" uzņems "Liepāja/Mogo" futbolistus, FK "Ventspils" būs laukuma saimnieki mačā pret FK "Jelgava", bet Latvijas galvaspilsētā RFS būs mājinieki pret "Riga" FC.

Turnīra tabulas galvgalī līderi ar 50 punktiem 22 spēlēs ir "Riga" FC, par četriem punktiem apsteidzot RFS vienību, kam ir viena spēle rezervē. Arī FK "Ventspils" rēķinā ir 46 punkti, tiesa, aizvadot vienu spēli vairāk nekā RFS. Tuvākie ventspilnieku sekotāji ir "Spartaks" (37 punkti) un "Liepāja/Mogo" (36).

Virslīgas čempionus noteiks, katrai komandai līdz 10.novembrim aizvadot pa 28 spēlēm.