Francijas futbolisti uzveic dāņus, pirmie Pasaules kausā tiek izslēgšanas kārtā. Galvenie notikumi

Pašreizējā titula īpašniece Francijas valstsvienība sestdien ar 2:1 uzveica Dānijas futbolistus Pasaules kausa finālturnīra grupas spēlē un pirmā garantēja dalību astotdaļfinālā.

Abus vārtus frančiem guva Kilians Mbapē.

Francijas izlase pirmajā puslaikā vairāk uzbruka, bet dāņi spēja lielākās briesmas novērst un neļāva pretiniekiem sist no labām pozīcijām. Lielu daļu sitienu dāņi veiksmīgi nobloķēja, savukārt uzbrukumā skandināviem nebija ar ko palepoties.

Rezultātu spēlē atklāj Francija

Arvien spēkā Francijas uzbrukumi pieņēmās otrajā puslaikā un Mbapē 61. minūtē ar sitienu no soda laukuma pārspēja dāņu vārtsargu Kasperu Šmeihelu.

Dāņi izlīdzina rezultātu

Lai gan dāņi lielākoties nopūlējās aizsardzībā, jau septiņas minūtes vēlāk viņi panāca izlīdzinājumu. Pēc stūra sitiena bumbu ar galvu Francijas vārtos raidīja Andreass Kristensens.

Rezultātam kļūstot neizšķirtam, joprojām vairāk uzbruka franči, taču vairākos Dānijas uzbrukumos pašreizējie čempioni bija tuvu tam, lai nonāktu zaudētājos. Par radošu centību uzbrukumā Francija 86.minūtē tika atalgota ar otrajiem vārtiem Mbapē izpildījumā.

Mbapē gūst uzvaras vārtus

Mbapē pēc teicamas Antuāna Grīzmana piespēles ar ceļgalu gandrīz jau pie vārtu līnijas ievirzīja bumbu tīklā.

Iepriekš sestdien Francijas un Dānijas pārstāvētajā D grupā Austrālijas valstsvienība pārspēja Tunisiju

Pirmajā spēlē grupā franči bija pārāki par Austrālijas izlasi (4:1), savukārt dāņi cīnījās neizšķirti ar Tunisiju (0:0). Grupā pēdējā kārtā kļūs zināms, kura komanda līdzās Francijai dosies uz astotdaļfinālu. Sagaidāms, ka savstarpēji izšķiroša būs Austrālijas un Dānijas spēle, lai gan teorētiski izredzes saglabā arī tunisieši, kam vēl jāspēlē pret Franciju.

Uz Pasaules kausu Katarā pretendē 32 valstsvienības, kas turnīra pirmajā posmā ir sadalītas astoņās grupās un līdz 2. decembrim izspēlēs apļa turnīru. Pa divām labākajām katras grupas komandām iekļūs izslēgšanas posmā, kas noslēgsies ar finālu 18. decembrī.