FK «Ventspils» zaudē Izraēlā un izstājas Eiropas līgas kvalifikācijā

FK ''Ventspils'' ceturtdien izbraukumā ar 0:3 zaudēja Izraēlas vicečempionei Haifas ''Maccabi'' un izstājās Eiropas līgas kvalifikācijā, liecina rīkotāju informācija. Abu komandu pirmā spēle trešajā kvalifikācijas kārtā pirms nedēļas Rīgā beidzās neizšķirti 0:0, līdz ar to divu spēļu summā Izraēlas klubs uzvarēja ar 3:0.

Haifā "Maccabi" izvirzījās vadībā, kad Vitālijs Smirnovs 35.minūtē raidīja bumbu savos vārtos, savukārt Raijo ar diviem iesistajiem vārtiem 41. un 53. minūtē nostiprināja mājinieku uzvaru.

Pirmajā kvalifikācijas kārtā FK ''Ventspils'' divu spēļu summā cīnijās neizšķirti 1:1 ar Velsas klubu "Broughton", taču tālāk tika viesos gūto vārtu dēļ. Otrajā kvalifikācijas kārtā Latvijas klubs ar 1:0 un 4:1 uzvarēja ''Jeunesse Esch'' no Luksemburgas.

Trešajā kvalifikācijas kārtā noskaidroja 29 komandas, kas iekļuva Eiropas līgas kvalifikācijas izslēgšanas kārtā un pretendēs uz vietu pamatsacensībās.