FK «Ventspils» un «Liepājas metalurgs» iekļūst Latvijas kausa finālā

FK "Ventspils" un "Liepājas metalurgs" sestdien guva uzvaras Latvijas kausa izcīņas pusfinālos un vēlāk maijā finālā pretendēs uz trofeju, liecina organizatoru informācija. FK "Ventspils" pusfinālā ar 4:0 pārliecinoši uzvarēja Daugavpils "Daugavu", savukārt "Liepājas metalurgs" cīņā pret Rīgas "Daugavu" pamatlaiku un papildlaiku aizvadīja neizšķirti 1:1, bet pēcspēles 11 metru sitienos ar 4:2 nodrošināja uzvaru.

Rīgā, Hanzas vidusskolas laukumā, notikušajā spēlē "Daugavu" 41.minūtē vadībā izvirzīja Mants Savens, bet Jurģis Kalns 76. minūtē rezultātu izlīdzināja. "Liepājas metalurgs" finālā spēlēs trešo gadu pēc kārtas, taču iepriekšējās divās sezonās izšķirošajā cīņā par kausu tika zaudēts FK "Ventspils" un "Skonto" futbolistiem.

Šosezon "Liepājas metalurgs" ar "Skonto" tikās ceturtdaļfinālā un panāca revanšu.

Savukārt Ventspilī mājinieki jau pirmajā puslaikā pret pašreizējiem virslīgas čempioniem nodrošināja trīs vārtu pārsvaru, turklāt nerealizēja 11 metru soda sitienu. Pa diviem vārtiem guva Jurijs Žigajevs un Ahmeds Abdultaofiks. Žigajevs 16.minūtē atklāja rezultātu un 39. minūtē pārsvaru divkāršoja. Abdultaofiks bija precīzs 42.minūtē, turklāt 70. minūtē viņš panāca 4:0.

Latvijas kausa izcīņas fināls notiks 18.maijā "Skonto" stadionā, Rīgā.