FK «Ventspils» un «Liepāja/Mogo» uzvar pirmajās futbola virslīgas spēlēs

Latvijas futbola virslīgas jaunās sezonas pirmajās spēlēs sestdien uzvaras izcīnīja "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils", liecina rīkotāju informācija. Liepājā laukuma saimnieki ar 1:0 uzveica "Riga" FC, savukārt Ventspilī mājinieki ar 3:1 bija pārāki par debitanti "Valmiera Glass/ViA".

Liepājnieki lielākoties kontrolēja bumbu un otrā puslaika prāvāko daļu pavadīja "Riga" FC soda laukuma tuvumā, tomēr bīstama noslēguma mājinieku uzbrukumos ilgstoši pietrūka. Vārti krita mača izskaņā kompensācijas laikā, kad pēc stūra sitiena ar galvu no tuvas distances precīzi sita Gonsalo Negro. Kompensācijas laikā viesi bija mazākumā, jo 90.minūtē par otro brīdinājumu noraidīja Krišu Kārkliņu.

Sezonas pirmais vārtu guvums tika fiksēts Ventspilī, kur Oleksijs Antonovs 36.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un izvirzīja laukuma saimniekus vadībā. Adeleke Akinjemi līdz pārtraukumam pārsvaru divkāršoja, bet Tosins Aijeguns 53.minūtē guva trešos vārtus. Viesiem prestiža vārtus 82.minūtē ar tālu sitienu guva uz maiņu laukumā nākušais Ulvis Bērziņš.

Pirmās kārtas noslēgumā svētdien RFS spēlēs pret "Metta/LU", savukārt FK "Jelgava" uzņems čempionus Jūrmalas "Spartaku". Virslīgā startēs astoņas komandas, kam sezonā jāaizvada pa 28 spēlēm.