"Viensviens" Latvijas kausa izcīņas futbolā astotdaļfināls "JDFS Alberts" - "Caramba Rīga"

Maratons

Futbols

FK «Ventspils» sensacionāli piekāpjas «Tukums 2000/TSS»

Neparedzētu zaudējumu svētdien piedzīvoja FK “Ventspils”, Latvijas kausa astotdaļfinālā ar 1:4 piekāpjoties pirmās līgas līderei “Tukums 2000/TSS”, informē organizatori.

Tukumnieki trīs vārtus guva jau pirmajā puslaikā, kad trāpīgi bija Kristers Švāns, Ndualu Muembā un Dāvis Strods. Arī otrā puslaikā tukumnieki pamanījās gūt vēl vienus vārtus – atkal atzīmējās Švāns. Vienīgos vārtus ventspilnieku labā guva Mihailo Sergijčuks.

Svētdien notika vēl viena Latvijas kausa astotdaļfināla spēle, kurā Rīgas "Caramba", kas spēlē otrajā līgā, ar 1:0 uzvarēja pirmajā līgā spēlējošo "JDFS Alberts".

Tikmēr FK "Liepāja" ar 4:0 uzvarēja FK "Smiltene/BJSS", bet RFS ar 2:1 pieveica "Valmiera Glass/ViA", savukārt "Riga FC" ar 6:0 sagrāva pirmā līgā spēlējošo "Super Nova".

Latvijas Kausa fināls 26. oktobrī risināsies Jelgavā.