FK «Ventspils» sagādā pirmo zaudējumu virslīgas līderiem RFS futbolistiem

FK "Ventspils" trešdien mājās ar 2:0 uzvarēja Latvijas futbola virslīgas līderus RFS, sagādājot viesiem sezonā pirmo zaudējumu, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar "Riga" FC uzvaru pār FK "Liepāja")
Ventspilniekus vadībā izvirzīja Kaspara Svārupa vārtu guvums pirmā puslaika izskaņā, bet Tosins Aijeguns 86.minūtē uzvarētāju pārsvaru dubultoja.

Iepriekš septiņās šosezon aizvadītajās spēlēs uzvaras guvusī RFS gan saglabāja līderpozīcijas turnīra tabulā.

"Riga" FC un FK "Liepāja" spēles apskats

Vēlāk trešdien kārtas noslēgumā pašreizējie čempioni "Riga" FC ar 1:0 savā laukumā uzveica FK "Liepāja" futbolistus. Uzvaras vārtus 44.minūtē guva Felipe Brisola.

Jau vēstīts, ka kārtas pirmajās spēlēs otrdien BFC "Daugavpils" mājās pārspēja Jūrmalas "Spartaku", bet bez vārtu guvuma Vidzemē noslēdzās "Valmiera Glass/ViA" spēle pret FK "Jelgava".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.