FK «Ventspils» sagādā FK «Jelgava» futbolistiem sezonā pirmo zaudējumu

Otro uzvaru Latvijas virslīgas jaunajā sezonā piektdien viesos OIainē izcīnīja FK "Ventspils", kas ar 2:0 sagādāja pirmo zaudējumu FK "Jelgava" vienībai, liecina rīkotāju informācija. Pārējās otrās kārtas spēles notiks sestdien un svētdien.

Abus vārtus uzvarētājiem otrajā puslaikā guva Adeleke Akinjemi, ar precīziem sitieniem izceļoties 52. un 84.minūtē. Nigērijas uzbrucējs jaunajā sezonā ir guvis jau trīs vārtus, jo pirmo reizi izcēlās jau sezonas pirmajā mačā, kurā FK "Ventspils" ar 3:1 uzveica debitantus "Valmiera Glass/ViA".

Otrās kārtas turpinājumā sestdien pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks" pirmo uzvaru centīsies gūt mājās pret "Metta/Latvijas Universitāti". Savukārt svētdien "Riga" FC būs laukuma saimnieki pret RFS, bet "Liepāja/Mogo" uzņems "Valmiera Glass/ViA" futbolistus.