FK «Ventspils» pārliecinoši uzveic liepājniekus futbola virslīgas Kurzemes derbijā

FK "Ventspils" sestdien viesos ar 4:1 pārspēja "Liepāja/Mogo" vienību Latvijas futbola virslīgas abu Kurzemes klubu duelī, liecina rīkotāju informācija. Trīs vārtus uzvarētājiem guva rezultatīvais Nigērijas uzbrucējs Adeleke Akinjemi.

Spēles sākums bija labvēlīgāks mājiniekiem, jo 6.minūtē Jānis Ikaunieks izvirzīja Liepājas klubu vadībā. Akinjemi 18.minūtē pēc stūra sitiena rezultātu gan līdzsvaroja, bet pēc pārtraukuma FK "Ventspils" guva trīs vārtus, lai gan 73.minūtē palika mazākumā pēc Ņikitas Koļesova noraidījuma par trāpījumu ar kāju pa seju Ikauniekam.

Akinjemi 59.minūtē izvirzīja viesus vadībā, 59.minūtē panāca 3:1, bet jau mača kompensācijas laikā ceturtos vārtus pretuzbrukumā guva Oleksijs Antonovs.

Ventspilnieki turnīra tabulā panāca līderus RFS, kam gan ir viena spēle rezervē.

Jūrmalas "Spartaks" pārspēj valmieriešus

Dienas pirmajā spēlē pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks" ar 3:0 mājās uzveica debitantus "Valmiera Glass ViA".

Desmitās kārtas noslēgumā RFS svētdien viesos spēlēs pret FK "Jelgava", bet "Riga" FC būs mājinieki pret "Metta/LU".

KONTEKSTS: Astoņas komandas virslīgā izspēlēs četrus apļus, tādējādi katra komanda ar ikvienu pretinieku pa divām reizēm tiksies gan mājās, gan viesos.