FK «Ventspils» otrajā puslaikā pārspēj «Metta/LU» futbolistus virslīgas spēlē

Kvalifikāciju Eiropas līgā veiksmīgi sākusī FK "Ventspils" svētdien mājās ar 3:1 uzveica "Metta/LU" futbolistus Latvijas virslīgas spēlē, lai gan pirmajā puslaikā mājinieki nonāca iedzinējos, liecina organizatoru informācija.

"Metta/LU" 26.minūtē vadībā izvirzīja Ņikita Ivanovs, savukārt ventspilnieki revanšējās pēc pārtraukuma. Neizšķirtu 51.minūtē atjaunoja Tosins Aijeguns, bet uzvaras vārtus septiņas minūtes vēlāk ar spēcīgu tālsitienu guva Gjuli Mandžgaladze. Adeleke Akinjemi 87.minūtē vēl realizēja 11 metru soda sitienu.

Dienas pirmajā spēlē divu turnīra tabulas lejsagala komandu duelī FK "Jelgava" ar 3:2 pieveica pastarīti "Valmiera Glass/ViA". Uzvaras vārtus mača kompensācijas laikā guva Gruzijas pussargs Gulams Lukava. FK "Jelgava" 53.minūtē palika mazākumā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Sigitu Olberķi, savukārt mača izskaņā pēc asumiem sarkano kartīti saņēma arī Vjačeslavs Jemeļjaņenko un Valmieras kluba futbolists Niks Savaļnieks.

FK "Ventspils" ceturtdien Albānijā aizvadīs pirmās kvalifikācijas kārtas atbildes spēli Eiropas līgā, tiekoties ar Ģirokastras "Luftetari", ko mājās pārspēja ar 5:0.