FK «Ventspils» futbolistiem uzvara pār RFS vairo cerības uz virslīgas zeltu

FK "Ventspils" sestdien Latvijas virslīgas spēlē mājās ar 2:0 uzvarēja RFS futbolistus un vairoja izredzes pacīnīties par čempionu titulu.

(papildināts ar "Riga" FC uzvaru)
Ventspilniekus 21.minūtē vadībā izvirzīja Tosins Aijeguns, bet Džuli Mandžgaladze 86.minūtē pretuzbrukumā dubultoja uzvarētāju pārsvaru, liecina rīkotāju informācija.

Pirmajā vietā turnīrā izvirzījās "Riga" FC, kas ar 3:0 mājās pieveica "Valmiera Glass/ViA" futbolistus. Visus trīs vārtus "Riga" FC guva otrajā puslaikā, divreiz izceļoties Darko Lemajičam, bet pirmais precīzais sitiens bija Elvja Stugļa rēķinā.

Vēl vienā sestdien notikušā spēlē "Spartaks" Jūrmalā cīnījās neizšķirti 2:2 ar "Liepāja/Mogo". "Spartaks" divreiz spēja panākt izlīdzinājumu - viesus 12.minūtē vadībā izvirzīja Seidina Keita, bet minūti vēlāk Jevgēņijs Kobzars rezultātu līdzsvaroja. Vēlreiz vienu vārtu pārsvaru liepājniekiem 82.minūtē ar sitienu no tuvas distances nodrošināja Igors Kozlovs, tomēr jau kompensācijas laikā par Djego Agirres nogāšanu soda laukumā tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu, ko mājiniekiem realizēja Andrejs Kovaļovs.

Dienas pēdējā mačā "Metta/LU" ar 3:0 uzvarēja FK "Jelgava" futbolistus.

Virslīgas turnīra tabulas galvgalī ar 46 punktiem ir "Riga" FC, par trim punktiem apsteidzot RFS vienību, kam ir viena spēle rezervē. Savukārt FK "Ventspils" rēķinā ir 40 punkti, tiesa, aizvadot vienu spēli vairāk nekā RFS. Tuvākie ventspilnieku sekotāji ir "Spartaks" (33 punkti) un "Liepāja/Mogo" (32).

Virslīgas čempionus noteiks, katrai komandai līdz 10.novembrim aizvadot pa 28 spēlēm.