FK «Ventspils» futbolisti virslīgas sezonu sāk ar uzvaru pār «Spartaku»

Pērnā gada vicečempioni FK "Ventspils" svētdien ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas "Spartaka" futbolistus abām komandām pirmajā spēlē jaunajā Latvijas virslīgas sezonā, liecina organizatoru informācija.

Ventspilniekiem pirmos vārtus sezonā 26.minūtē ātra uzbrukuma noslēgumā guva Tosins Aijeguns, bet Amansiu Žozē Pintu 58.minūtē pārsvaru divkāršoja. Edgara Gaurača individuālās prasmes vārtu gūšanā ļāva viesiem 86.minūtē rezultāta starpību samazināt, tomēr uzvarai nepieciešamo pārsvaru FK "Ventspils" nosargāja.

Konfliktiem bagātā spēlē abas komandas kopā sapelnīja deviņas dzeltenās kartītes.

RFS - FK "Liepāja" spēles apskats

Vēlāk svētdien pirmās kārtas noslēdzošajā mačā RFS futbolisti mājās ar 2:0 pārspēja FK "Liepāja", abus vārtus gūstot otrā puslaika beigu daļā. Laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Tomāšs Šimkovičs (82.minūtē), bet Maksims Marusičs septiņas minūtes vēlāk otro reizi raidīja bumbu vārtos.

Šosezon virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.