FK «Ventspils» futbolisti uzvaru sēriju virslīgā turpina ar līderu sagraušanu

Ceturto uzvaru pēc kārtas Latvijas futbola virslīgā trešdien izcīnīja FK "Ventspils", kas savā laukumā ar 4:0 pārliecinoši pieveica līdervienību Jūrmalas "Spartaku", liecina rīkotāju informācija. Divus vārtus Ventspils komandā guva nigērietis Adeleke Akinjemi.

Ventspilniekus 11. minūtē vadībā izvirzīja Aleksejs Aleksejevs, bet vēl pēc stundas ceturkšņa Akinjemi pārsvaru divkāršoja. Otrajā puslaikā 49. minūtē izcēlās pussargs Eduards Tīdenbergs, ar kuru FK "Ventspils" nule kā uz gadu pagarināja līgumu. Ceturto reizi reizi "Spartaka" vārtsargu Jevgēņiju Nerugalu pārspēja Akinjemi pēc nospēlētas stundas.

Spēlei bija jānotiek jau jūlija vidū, tomēr to pārcēla abu komandu dalības Eiropas kausu turnīros dēļ.

"Spartaks" šosezon 14 spēlēs virslīgā cieta tikai otro neveiksmi pēc pirmā zaudējuma pirmajā kārtā pret RFS.

"Spartaks" ar 28 punktiem gan saglabāja līderpozīcijas, bet pa 23 punktiem ir "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils" futbolistiem. Tiesa, Ventspils komanda ir aizvadījusi vienu spēli vairāk nekā liepājnieki un "Spartaks".