FK «Ventspils» futbolisti sagādā vēl vienu zaudējumu virslīgas līderim «Spartakam»

Jūrmalas "Spartaks" sestdien mājās Slokas stadionā ar 0:3 zaudēja FK "Ventspils" futbolistiem, kas Latvijas virslīgas līderus savstarpējās spēlēs pārspēja sezonā otro reizi, liecina rīkotāju informācija. "Spartaks" otrajā puslaikā netrāpīja 11 metru soda sitienu, kas būtu ļāvis atjaunot neizšķirtu, turklāt pēc spēlētāju noraidījumiem maču pabeidza deviņu vīru sastāvā.

(papildināts ar "Liepāja/Mogo" uzvaru)
Ventspilniekus vadībā 27.minūtē izvirzīja nigērietis Akinjemi Akinola. Laba iespēja atjaunot neizšķirtu "Spartakam" bija 53.minūtē, kad par Jevgēņija Kozlova nogāšanu soda laukumā tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu. To gan neizdevās realizēt, jo Dmitrijs Platonovs trāpīja pa vārtu stabu.

Savu iespēju toties izmantoja ventspilnieki - pretuzbrukumā pēc mājinieku nesaskaņotas darbības aizsardzībā 69.minūtē Aleksejs Aleksejevs panāca 2:0. Mirkli iepriekš otro brīdinājumu epizodē, kas beidzās ar vārtu zaudējumu saņēma Ņikita Bērenfelds, līdz ar to pēc ielaistajiem vārtiem "Spartaks" palika 10 vīru sastāvā, turklāt pāris minūtes vēlāk pēc otrā brīdinājuma jūrmalniekiem laukumu pameta arī Luka Šimunovičs. "Spartaka" sakāvei ar trešo vārtu guvumu 82. minūtē punktu pielika Vitālijs Rečickis, sitot no soda laukuma līnijas vārtu tālajā stūrī.

Jūrmalas klubs arī iepriekšējā savstarpējā spēlē FK "Ventspils" futbolistiem zaudēja (0:4).

Dienas otrā spēlē "Liepāja/Mogo" ar 5:2 viesos uzvarēja pastarīšus "Metta/LU" futbolistus un pietuvojās līdervienībai "Spartakam". Pa diviem vārtiem uzvarētājiem virslīgas sezonas rezultatīvākajā spēlē guva Ģirts Karlsons un Dmitrijs Hmizs.

Kārtas vēl viena spēle notiks svētdien Rīgā, kur RFS būs laukuma saimnieki pret FK "Jelgava".

"Spartaks" saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā ar 17 spēlēs gūtiem 34 punktiem un četru punktu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem "Liepāja/Mogo", kas gan aizvadījuši vienu spēli vairāk. Pa 27 punktiem ir FK "Ventspils" un "Riga" FC rēķinā.