FK «Ventspils» futbolisti ar sagrāvi Portugālē finišē Eiropas līgas kvalifikācijā

FK "Ventspils" futbolisti dalību Eiropas līgas kvalifikācijā trešdien noslēdza trešajā kārtā, atbildes spēlē viesos Portugālē ar 0:6  piekāpjoties vietējam "Vitoria" SC, liecina rīkotāju informācija. Pērnās sezonas piektais spēcīgākais Portugāles līgas klubs divu spēļu summā bija pārāks ar 9:0.

Divus vārtus Gimaraešā uzvarētājiem guva Ročinja. "Vitoria" SC īpaši rezultatīvi aizvadīja otro puslaiku, gūstot piecus bezatbildes vārtus.

Abu komandu pirmajā spēlē Rīgā ar 3:0 uzvarēja "Vitoria" SC, jau Latvijā sperot platu soli pretim iekļūšanai nākamajā kārtā.

Atbildes mačā ventspilnieku situāciju vēl jo bezcerīgāku padarīja "Vitoria" uzbrucējs Davidsons Pereira, gūstot vārtus 28.minūtē. Laukuma saimnieki daudz vairāk uzbruka, ko pirmajā puslaikā sitienos pa vārtiem raksturoja rezultāts 15:3.

Mājinieku pārsvars rezultātā skaidri atspoguļojās pēc pārtraukuma. Ročinja 48.minūtē panāca 2:0 un 10 minūtes vēlāk guva arī trešos vārtus. Savukārt pēdējās 15 minūtēs uzvarētājiem vēl izcēlās Žuans Tešeira, Žuans Pedru un Pepe.

Otrs Latvijas klubs Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā "Riga" FC pirmajā spēlē mājās cīnījās neizšķirti 1:1 pret Helsinku HJK un atbildes maču Somijas galvaspilsētā aizvadīs ceturtdien. Iekļūstot ceturtajā kvalifikācijas kārtā, "Riga" FC pretinieki būs Dānijas čempioni "København".

Ceturtās kvalifikācijas kārtas uzvarētāji iekļūs Eiropas līgas grupu turnīrā.