FK «Ventspils», FK «Jelgava» un RFS gūst uzvaras futbola virslīgā

Latvijas futbola virslīgas otrajā kārtā sestdien FK “Ventspils” ar 3:0 uzvarēja līgas debitanti “Tukums 2000/TSS”, gūstot pirmo uzvaru šajā sezonā, savukārt FK "Jelgava" mājās ar 1:0 kuriozā veidā guva uzvaru pār BFC "Daugavpils". Savukārt RFS ar 4:0 viesos sagrāva "Valmiera FC", liecina organizatoru informācija.

Ventspilnieki spēles rezultātu atklāja jau 14. minūtē, kad Kaspars Svārups, izmantojot pretinieku kļūdu, raidīja bumbu vārtos. 51. minūtē Svārups jau dubultoja ventspilnieku pārsvaru. 81. minūtē rezultāts jau 3:0 "Ventspils" labā - iespēju palielināt rezultāta starpību izmantoja Jevgeņijs Kozlovs.

Tikmēr FK "Jelgava" sestdien savā laukumā uzņēma BFC "Daugavpils" futbolistus. Šajā duelī vien 84. minūtē jelgavnieki kuriozā veidā tika pie vārtu guvuma, kad daugavpiliešu leģionārs Džošua Oghene-Očuko Akpudže bumbu ieraidīja savos vārtos. Līdz ar to jelgavniekiem jau otrā uzvara šajā sezonā.

Sestdien futbola vakara noslēgumā "Valmiera FC" savā laukumā uzņēma RFS. Spēles rezultātu 29. minūtē atklāja RFS, kad Tomislavs Šaričs izcēlās ar skaistu vārtu guvumu. 41. minūtē rīdziniekiem izdevās savu pārsvaru palielināt - valmierieši bija bezspēcīgi brazīlieša Emersona Santanas Deoklesianu meistarības priekšā.

Spēles 56. minūtē Tomašs Šimkovičs ar vārtu guvumu dzēsa valmieriešu cerības panākt rezultāta izlīdzinājumus un vēl vairāk sarūgtināja gan treneri Tamazu Pertiju, gan viņa trenēto "Valmieru". 79. minūtē Alēns Sedriks Erve Kuadio atzīmējās ar vārtu guvumu, un RFS pozīcijas vairs nekas nespēja apdraudēt. Līdz ar to RFS svinēja jau otro uzvaru šajā sezonā, bet valmieriešiem piedzīvots jau otrais zaudējums.

Sezonas pirmajā kārtā “Ventspils” ar 0:1 piekāpās RFS, savukārt “Tukums 2000/TSS” cieta zaudējumu “Jelgavai”ar 1:2, “Valmiera” ar 0:2 atzina “Riga FC” pārākumu, bet “Daugavpils” ar 0:2 kapitulēja FK “Liepāja”.

Otrās kārtas turpinājumā svētdien Jūrmalas “Spartaks” tiksies ar “Riga FC”, bet FK “Liepāja” uzņems “Metta” vienību.

Jau ziņots, ka virslīga sākās 16. jūnijā – sezonas sākums pandēmijas dēļ aizkavējās vairāk nekā trīs mēnešus. Šogad virslīgā startē desmit komandas.