Pārbaudes spēle telpu futbolā U19. Latvija - Krievija

Rīgas maratons

Latvijas futbola virslīga. FK Ventspils - Valmiera Glass/VIA

FK «Ventspils» cīnās neizšķirti ar «Valmiera Glass/ViA» futbolistiem. Spēles svarīgākās epizodes

FK "Ventspils" futbolisti sestdien mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 pret "Valmiera Glass/ViA" Latvijas virslīgas spēlē. Abas komandas pa reizei pabija vadībā, tomēr līdz ar spēles beigu svilpi tika fiksēts neizšķirts.

Otrajā puslaikā Žoalisons Santušs izvirzīja vadībā Ventspils komandu, bet Alvis Jaunzems panāca valmieriešiem izlīdzinājumu. Valmieras komandai vienu vārtu pārsvaru nodrošināja Leonardu Silva Lelišs, savukārt laukuma saimniekiem neizšķirtu atjaunoja Tosins Aijeguns.

Intervija ar Raenu Tālbergu

FK "Ventspils" futbolists Raens Tālbergs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka mājinieki nospēlēja aktīvi uzbrukumā, bet nepietiekama koncentrēšanās aizsardzībā maksāja zaudētus vārtus. Tālbergs gan cer, ka ventspilniekiem drīz izdosies atgriezties uz uzvaru ceļa.

Bumba trāpa pa "Valmiera Glass/ViA" vārtu stabu

Laba iespēja vārtu guvumam otrā puslaika sākumā bija FK "Ventspils", bet Žans Sonijs Alsena 48.minūtē trāpīja pa vārtu stabu.

Soda laukumā nogāž FK "Ventspils" spēlētāju Tosinu Aijegunu

Savukārt 57.minūtē FK "Ventspils" soda laukumā nogāza Tosinu Aijegunu, un tiesneši nekavējās piešķirt 11 metru soda sitienu.

Žoalisons Santušs realizē 11 metru soda sitienu

Laukuma saimnieki iespēju izmantoja - no 11 metru atzīmes precīzi sita Santušs.

Jaunzems gūst "Valmiera Glass/ViA" pirmos vārtus

Savukārt Valmieras komanda sešas minūtes vēlāk atbildēja ar ātru uzbrukumu un Jaunzems, ieskrējis soda laukumā, precīzi sita vārtu tālajā stūrī.

Par pārkāpumu piešķir 11 metru soda sitienu uz FK "Ventspils" vārtiem

Pagāja tikai piecas minūtes, līdz soda laukumā noteikumus pārkāpa FK "Ventspils".

Valmieras komanda izvirzās vadībā

Lelišs ar 11 metru sitienu vadībā jau izvirzīja Vidzemes klubu.

Soda laukumā noteikumus pārkāpj "Valmiera Glass/ViA"

Vēl pēc tikpat ilga laika neveiksmīgi soda laukumā nospēlēja vidzemnieki, izpelnoties 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem.

Tosins Aijeguns realizē 11 metru soda sitienu

Uz 11 metru sitiena atzīmes stājās Aijeguns un rezultāts kļuva 2:2.

Valmieras komanda saglabā trešo pozīciju aiz galvaspilsētas komandām RFS un "Riga" FC, bet FK "Ventspils" ieņem 5.vietu.

Intervijas pirms spēles ar Alvi Jaunzemu un Ignatiju Koļesņiku

"Valmiera Glass/ViA" futbolists Alvis Jaunzems pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā veiksmīgo sezonas sākumu izskaidroja ar labu pirmssezonas gatavošanos. Turklāt pret virslīgas favorītiem motivācija ir divtik lielāka, piebilda Jaunzems. Savukārt FK "Ventspils" spēlētājs Ignatijs Koļesņiks uzsvēra, ka komanda ilgāku laiku nav tikusi pie uzvarām, tādēļ mājās pacentīsies iepriecināt savus līdzjutējus.

Intervija ar "Valmiera Glass/ViA" viceprezidentu Uldi Pūcīti

Savukārt "Valmiera Glass/ViA" viceprezidents Uldis Pūcītis komandas labajos panākumos sezonā īpaši uzteica komandas galveno treneri Tamazu Pertiju.

Dienas otrā spēlē "Riga" FC viesos ar 3:0 pārspēja BFC "Daugavpils" futbolistus. Vārtus guva Žoels Bopesū, Elvis Stuglis un Kamils Bilinskis.

Kārtas pirmajās spēlēs piektdien FK "Liepāja" uzveica FK "Jelgava" futbolistus, bet līderu RFS un FK "Metta" cīņa noslēdzās neizšķirti.