FK «Ventspils» ar minimālu pārsvaru izcīna uzvaru Jelgavā; «Metta/LU» negaidīt pārspēj RFS

FK „Ventspils” ar 1:0 sestdien viesos pārspēja FK „Jelgava”, liecina organizatoru informācija. Pēc uzvaras FK „Ventspils” pakāpusies uz ceturto vietu virslīgas tabulā. Citā 24.kārtas spēlē „Metta/LU” ar 2:0 apspēlēja RFS komandu.

(papildināts ar „Metta/LU” uzvaru)

Spēles 33. minūtē Aleksejs Aleksejevs ar precīzu sitienu realizēja standartsituāciju, gūstot vienīgos vārtus spēlē.

Divās iepriekšējās sezonas spēlēs pārāki bija FK „Jelgava”, savukārt FK „Ventspils” futbolisti uzvarēja vienu spēli.

Tikmēr Rīgā „Metta/LU”, pārspējot RFS, izcīnīja trešo panākumu šosezon.

Spēles 14.minūtē rezultātu atklāja Dāvis Indrāns, realizējot 11 metru soda sitienu. Piecpadsmit minūtes vēlāk Kirils Ševeļovs mājinieku pārsvaru dubultoja.

Spēles 50. minūtē RFS kapteinis Igors Kozlovs, izpildot 11 metru soda sitienu, nespēja pārspēt Dāvi Ošu. Turpinājumā abas komandas spēja izveidot bīstamas epizodes, bet rezultāti izmanīt tā arī nevienam neizvedās..

Turnīra tabulā pirmajā vietā atrodas Jūrmalas „Spartaks” ar 37 punktiem, kam ar 33 punktiem seko „Riga FC”. Trešajā vietā ierindojas RFS ar 32 punktiem, bet FK „Ventspils” pēc uzvaras ar 31 punktu minimāli apsteidz FK „Liepāja/Mogo”. FK „Jelgava” ar 21 punktu ierindojas sestajā vietā.

Vēlāk sestdien savas 24. kārtas spēles aizvadīs arī „Riga FC” un FK Jūrmalas „Spartaks”.