Dobeles "Tenax" handbolisti aizvada treniņus pirms Eiropas izaicinājuma kausa

Izaicinājuma kauss handbolā. Dobeles Tenax – AHC Potaissa Turda

Latvijas futbola Virslīgas pārspēle "Super Nova" - "Metta"

FK «Metta» futbolisti pārspēlēs vēlreiz nosargā vietu virslīgā

FK "Metta" sestdien viesos Olainē ar 3:1 uzvarēja "Super Nova" futbolistus otrajā pārspēļu mačā un nodrošināja tiesības arī 2020.gadā spēlēt virslīgas turnīrā, liecina Latvijas Futbola federācijas (LFF) informācija. Ar tādu pašu rezultātu "Metta" bija pārāka divu spēļu summā.

Pārspēlēs pēc virslīgas sezonas beigām FK "Metta" piedalījās jau septīto reizi pēc kārtas un arī šoreiz sekmīgi noturējās Latvijas futbola elitē.

FK "Metta" kapteinis Kirils Ševeļovs pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka panākumu izcīnīt bija grūti, jo pretinieki parādīja ļoti labu sniegumu.

Kgotso Masangane 13.minūtē vadībā izvirzīja "Metta", bet laukuma saimniekiem 42.minūtē izlīdzinājumu panāca Alekss Regža. Pēc pārtraukuma izpaudās uzbrukumā aktīvās FK "Metta" prāvs pārsvars - 48.minūtē Vinisiuss Veneranda izvirzīja viesus vadībā, bet 11 minūtes vēlāk ātru komandas triecienu rezultatīvi noslēdza Rendijs Šibass.

Pēc Masanganes nogāšanas soda laukumā "Metta" 66.minūtē bija lieliska iespēja vēl pārliecinošāk nostiprināties vadībā, taču Tamirlans Džamalutdinovs nerealizēja 11 metru soda sitienu. Trāpījis pa pārliktni, Džamalutdinovs epizodes turpinājumā bumbu tīklā raidīja ar galvu, bet vārtu guvums netika ieskaitīts.

Tiesības spēlēt virslīgā ieguva uzvarētāji divu spēļu summā. Abu komandu pirmā spēle Rīgā noslēdzās bez vārtu guvuma.

FK "Metta" pārspēlēs piedalījās kā pēdējās -9.- vietas ieguvēja aizvadītajā virslīgas sezonā, turpretim "Super Nova" sasniedza 2.vietu pirmajā līgā. Abas komandas pārspēlēs tikās arī pirms gada, kad tāpat pārāki bija FK "Metta" futbolisti.

Nākamajā sezonā virslīgu paredzēts paplašināt līdz 10 klubiem. Tiesības pakāpties augstākajā līmenī ar uzvaru pirmajā līgā nodrošināja "Tukums 2000".