Latvijas futbola virslīga. FK "Jūrmalas Spartaks" - FK "Jelgava"

Rīga FC - FK Liepāja/Mogo 0:1

Latvijas futbola virslīga. "Jelgava" - "Liepāja / Mogo"

FK «Liepāja/Mogo» atspēlējas un trešo reizi sezonā pārspēj FK »Jelgava»

FK "Liepāja/Mogo” pirmdien futbola virslīgas spēlē izbraukumā pārspēja FK "Jelgava” ar rezultātu 3:1, liecina organizatoru informācija. Pēc spēles FK "Liepāja/Mogo” turnīra tabulā nostiprinājušies otrajā vietā ar 23 punktiem 14 spēlēs.

29. spēles minūtē rezultātu atklāja Artis Jaudzems, panākot pārsvaru mājiniekiem, tomēr līdz puslaika beigām rezultātu ar 11 metru soda sitienu izlīdzināja „Liepājas” spēlētājs Dmitrijs Hmizs.

Otrā puslaika sākumā divreiz bumbu Kaspara Ikstena sargātajos vārtos raidīja Ģirts Karlsons. Neilgi pirms spēles beigām vairākas iespējas gūt vārtus neizmantoja FK "Jelgava”, piedzīvojot zaudējumu visā mačā.

Abām komandām šī bija trešā savstarpējā tikšanās šosezon. Abās iepriekšējās spēlēs pārāki bija FK "Liepāja/Mogo” spēlētāji ar 2:1 Olainē un 3:0 Liepājā.

Virslīgas tabulā pirmo vietu ar 25 punktiem 12 spēlēs ieņem Jūrmalas „Spartaks”, bet par diviem punktiem mazāk ir FK "Liepāja/Mogo”, kas aizvadījuši 14 spēles. FK "Jelgava” kopvērtējumā ar 17 punktiem atrodas ceturtajā vietā.