FK «Liepāja» pieveic uz virslīgas līderu lomu pretendējušos Jūrmalas «Spartaka» futbolistus

Jūrmalas "Spartaks" sestdien Slokas stadionā ar 0:1 zaudēja čempionvienības FK "Liepāja" futbolistiem un neizmantoja iespēju pakāpties līderpozīcijās Latvijas virslīgā, liecina organizatoru informācija.

Liepājniekiem uzvaru 74.minūtē nodrošināja Kristaps Grebis, pēc stūra sitiena raidot bumbu vārtos ar galvu.

Līderpozīcijas tabulā ar 18 punktiem saglabāja FK "Ventspils", par diviem punktiem apsteidzot tuvākos konkurentus FK "Liepāja" un "Spartaku".

Dienas pirmajā spēlē RFS futbolisti ar 1:0 uzveica FK "Jelgava" vienību. Uzvaras vārtus 7.minūtē guva Raivis Jurkovskis.

Jau vēstīts, ka piektdien "Riga" FC savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar FK "Ventspils", bet kārtas noslēgumā svētdien BFC "Daugavpils" mājās mērosies spēkiem ar "Metta/LU".

Virslīgā šosezon startē astoņas komandas, kas līdz novembra vidum aizvadīs četru apļu turnīru.