FK «Liepāja» futbolisti viesos gūst uzvaru pār BFC «Daugavpils»

Latvijas futbola virslīgas spēlē sestdien FK "Liepāja" ar 4:0 uzvarēja "BFC Daugavpils", liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu mačā starp liepājniekiem un daugavpiliešiem 50. minūtē atklāja Mihails Hardzeičuks, bet pēc divām minūtēm ar vēl viens vārtu guvums – tā autors Lukass Vilela Rezende. Otrajā trešdaļā leģionārs no Brazīlijas tuprināja uguņot, gūstot vārtus gan 83., gan 85. minūtē.

Sestdienas otrajā mačā "Riga FC" bez lielām grūtībām ar 4:0 uzvarēja līgas pastarīti Jūrmalas "Spartaks" vienību. Ar diviem vārtu guvumiem šajā mačā izcēlās Jozelpo Bārns, bet pa vieniem vārtiem Jurijam Kendišam un Gabrielam Ramosam de Penjam.

Vēl sestdien maču aizvadīja FK "Tukums 2000/Telms", kam pretim stājās "Super Nova". Šis mačs starp līgas jaunpienācējām noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. Spēles rezultātu atklāja Krusters Daniels Lībeks, kurš bumbu raidīja savos vārtos. Izlīdzinājumu pēc brīvsitiena izspēles no laukuma labās malas panāca Ibraima Sovs, kurš raidīja bumbu vārtu labajā stūrī, panākot 1:1.

Virslīgā šosezon spēlē desmit klubi, sezona ilgs līdz novembrim.