UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārta. "Jelgava" - "Ferencvaros"

UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārta. "Liepāja" - "Crusaders"

UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārta. "Liepāja" - ""Crusaders"

FK «Liepāja» futbolisti pēdējā uzbrukumā nodrošina dalību nākamajā Eiropas līgas kārtā

FK "Liepāja" ceturtdien savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Ziemeļīrijas kluba Belfāstas "Crusaders" futbolistus un iekļuva Eiropas līgas kvalifikācijas otrajā kārtā, liecina organizatoru informācija. Uzvarai divu spēļu summā nepieciešamos otros vārtus Artūrs Karašausks guva pēdējā uzbrukumā, kad līdz mača beigām bija palikusi tikai pusminūte spēlēs laika.

(papildināts ar FK "Ventspils" zaudējumu)
Liepājas klubs pirmajā spēlē viesos zaudēja ar 1:3, tādējādi divu spēļu summā rezultāts kļuva 3:3, bet Latvijas klubs tālāk tika viesos gūto vārtu dēļ. Izbraukumā FK "Liepāja" spēlēja vājinātā sastāvā, jo vairāki leģionāri nesaņēma vīzas.

Otrajā kvalifikācijas kārtā FK "Liepāja" tiksies ar Lietuvas klubu Marijampoles "Sūduva".

Atbildes spēlē pirmajā puslaikā Liepājas komandu vadībā izvirzīja gruzīns Giorgi Erisatvi, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Savukārt otro vārtu guvumu nodrošināja Karašausks, pēc kura sitiena bumba ar nelielu rikošetu ielidoja vārtu tuvajā stūrī.

Vēlāk ceturtdien neveiksmi cieta FK "Ventspils", kas izbraukumā Islandē ar 0:1 zaudēja Reikjavīkas "Valur" un ar tādu pašu rezultātu piekāpās divu spēļu summā, jo abu komandu pirmais mačs Ventspilī beidzās bez vārtu guvuma. Islandes kausa īpašniekiem uzvaru nodrošināja Sigurdura Egila Larusona vārtu guvums 71. minūtē.

Jau vēstīts, ka Eiropas līgas kvalifikācijas pirmo kārtu nepārvarēja FK "Jelgava", kas ceturtdien mājās ar 0:1 zaudēja Ungārijas "Ferencvaros", divu spēļu summā ciešot neveiksmi 0:3.

Komandām, kas cīņu Eiropas līgā sāka kvalifikācijas pirmajā kārtā, iekļūšanai grupu turnīrā jāpārvar četras atlases kārtas.