Latvijas čempione trīssoļlēkšanā Rūta Kate Lasmane

Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" 1:0 FK "Liepāja"

UEFA Eiropas Konferenču līga. RFS - "Kl Klaksvik"

FK «Liepāja» futbolisti ar neizšķirtu startē Eiropas Konferences līgā, RFS un «Valmiera» zaudē

FK "Liepāja" ceturtdien ar neizšķirtu sāka Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) jaundibinātās Eiropas Konferences līgas pirmo kvalifikācijas kārtu, savukārt valsts vicečempioni RFS un "Valmiera" FC pirmajā spēlē zaudēja.

(papildināts ar RFS un "Valmiera" FC spēlēm)
RFS futbolisti Jūrmalā ar 2:3 piekāpās Fēru salu klubam KI "Klaksvik". Spēcīgākais Fēru salu klubs veiksmīgāk sāka spēli, vairāk apdraudot pretinieku vārtus, līdz Bubakars Sumarehs 21.minūtē atklāja rezultātu. Pals Kletskards 12 minūtes vēlāk panāca jau 2:0, un RFS savu sniegumu uzlaboja tikai otrajā puslaikā.

Žiga Lipuščeks 50.minūtē no vārtu priekšas samazināja rezultāta starpību, tiesa pusprofesionālā komanda "Klaksvik" spēja atbildēt ar Heini Vatnsdāla vārtu guvumu 70.minūtē. RFS izredzes pirms atbildes mača uzlaboja Artūrs Zjuzins ar gūtiem vārtiem 79.minūtē.

"Valmiera" FC viesos Lietuvā ar 1:2 zaudēja "Sūduva" futbolistiem. Abas komandas pirmajā puslaikā apmainījās ar realizētiem 11 metru sitieniem - Lietuvas klubu vadībā izvirzīja Nikolass Gorobsovs, bet Raimonds Krollis atjaunoja neizšķirtu. "Sūduva" uzvaras vērtē bija Aleksandra Gargalacida gūtie vārti mača kompensācijas laika beigās no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Liepājnieki mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar Ziemeļmaķedonijas klubu "Struga".

FK "Liepāja" pavisam nedaudz pietrūka līdz uzvarai, jo neizšķirtu viesi panāca mača kompensācijas laikā. Liepājniekus 31. minūtē vadībā izvirzīja Dodo, kurš sitienā ar galvu precīzi noslēdza centrējumu. Savukārt viesiem mača kompensācijas laika trešajā minūtē precīzs bija Besirs Iseni.

Atbildes spēles visos trijos pāros risināsies pēc nedēļas.

Lai iekļūtu grupas turnīrā, līdz augusta beigām jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.

Pirmoreiz kopš gadsimtu mijas Eiropas klubu futbolā 2021./2022. gada sezonā būs trīs turnīri. Konferences līga būs trešā līmeņa turnīrs pēc Eiropas līgas un prestižākās Čempionu līgas. Eiropas līgā komandu skaits tika samazināts, tādēļ pēc UEFA koeficientiem mazāk spēcīgām valstīm, tostarp Latvijai, nav garantēta dalība otrajā prestižākajā klubu turnīrā.