Basketbola izlase

Latvijas hokeja virslīga. HK "Prizma/IHS" - HK "Zemgale/LLU"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" - "Valmiera FC"

FK «Liepāja» emociju virpulī gūst neizšķirtu pret «Valmiera» FC futbolistiem

FK "Liepāja" futbolisti emocijām bagātā duelī pirmdien mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Valmiera" FC, kam punktu zaudēšana vēl liedz justies drošāk cīņā par 3.vietu, liecina rīkotāju informācija. Savukārt liepājniekiem palikšana bez uzvaras neatstāj lielas izredzes pacīnīties par vietu trijniekā.

Maču daudz aktīvāk sāka "Liepāja", vairākas reizes tiekot līdz labām sitiena pozīcijām. "Valmiera" atbildēja ar pretuzbrukumiem un viens no tiem atnesa vārtu guvumu - 21.minūtē Aliune Ndojē no ērtas pozīcijas soda laukumā ar precīzu sitienu noslēdza leģionāru sadarbību. Viesi guva arī otros vārtus taču Ērika Puncula precīzais sitiens ar galvu netika ieskaitīts.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā neizšķirtu atjaunoja Dodo, realizējot 11 metru soda sitienu pēc Artūra Karašauska šaubīga kritiena soda laukumā.

Pēc realizētā 11 metru soda sitiena laukumā sākās pamatīga grūstīšanās, skaļi protestēja "Valmieras" treneris Tamazs Pertija, kuru tiesnesis izraidīja no rezervistu zonas.

Abas komandas otrajā puslaikā ar aktīvu spēli centās tikt pie uzvaras, taču nesekmīgi. Labākā iespēja gūt uzvaras vārtus bija valmieriešiem, bet Ēriks Punculs to neizmantoja. Viesi spēli noslēdza nepilnā sastāvā, jo 89.minūtē par otro brīdinājumu noraidīja Ndojē.

"Valmiera" FC pussargs Alvis Jaunzems pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka galvenais bija nopelnīt vismaz punktu. Viņš gan uzsvēra, ka abas komandas līdz beigu svilpei cīnījās par uzvaru.

Čempionu laurus divas kārtas pirms turnīra noslēguma jau ir garantējis "Riga" FC, ar 69 punktiem un deviņu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem RFS, kas arī vairs nevar noslīdēt zemāk. Līderu trio ar 41 punktu noslēdz "Valmiera" FC, ar trīs punktu pārsvaru turoties priekšā FK "Ventspils". Liepājnieki ar 36 punktiem ir piektie.

Virslīgas sezonā 10 klubiem līdz novembra beigām paredzēts izspēlēt trīs apļus. Kalendārs pandēmijas dēļ ir saīsināts no sākotnēji plānotajiem četriem apļiem. Līdz sezonas noslēgumam atlikušas vēl divas kārtas, bet nav droši zināms, kad un vai tās Covid-19 dēļ varēs notikt.