FK «Liepāja» Covid-19 dēļ pārceltajā spēlē uzvar Jūrmalas «Spartaku»

Latvijas futbola virslīgas pārceltajā spēlē FK “Liepāja” ar 3:2 uzvarēja Jūrmalas “Spartaks” vienību, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas, liecina organizatoru informācija. Šī spēle no jūlija tika pārcelta uz vēlāku laiku, jo “Spartaka” administrācijā fiksēti Covid-19 gadījumi.

Liepājnieki vadību pārņēma jau 13. minūtē, kad pēc standartsituācijas ar galvu bumbu pretinieku vārtos raidīja Valērijs Harbačiks. Pēc deviņām minūtēm Dodo panāca jau 2:0.

Otrajā puslaikā gan "Spartaks" atspēlējās – Nemanja Belakovičs 68. minūtē samazināja rezultāta starpību, bet minūti vēlāk viņš realizēja soda sitienu, panākot 2:2. Liepājnieki 81. minūtē atguva vadību, soda sitienu realizējot Artūram Karašauskam.

Virslīgā pirmo vietu pēc 18 spēļu kārtām ar 48 punktiem ieņem "Riga FC", kas par diviem punktiem apsteidz RFS. 34 punkti un trešā pozīcija ir "Valmierai", aiz kuras ar 27 punktiem jūrmalnieki. "Ventspils" ar 26 punktiem ir aiz labāko četrinieka. Piektajā vietā ar 23 punktiem ir "Liepāja", 16 punktus sakrājusi "BFC Daugavpils", astotajā pozīcijā ar 15 punktiem ir "Metta", punkts mazāk un pozīcija zemāk ir FK "Jelgavai", bet nemainīgi pastarīša lomā ir "Tukums 2000/TSS" vienība, kas tikusi vien pie četriem punktiem.