FK «Liepāja» ar uzvaru pār «Skonto» futbolistiem sasniedz Latvijas kausa pusfinālu

FK «Liepāja» sestdien mājās ar 2:1 uzvarēja "Skonto" futbolistus un iekļuva Latvijas kausa izcīņas pusfinālā, liecina organizatoru informācija. Vēl divus pusfinālistus noteiks svētdien.

Liepājnieki atklāja rezultātu 29. minūtē pēc Kristapa Grebja precīza sitiena ar galvu, savukārt "Skonto" izlīdzinājumu ceturtdaļfināla mačā panāca 10 minūtes vēlāk, kad Aleksejs Višņakovs realizēja 11 metru soda sitienu. Liepājas klubam uzvaru nodrošināja Dāvja Ikaunieka vārtu guvums 78.minūtē. "Skonto" kopš 55.minūtes spēlēja mazākumā, jo par otro brīdinājumu tika noraidīts Renārs Rode.

FK "Liepāja" sezonā jau otro reizi pieveica "Skonto" vienību, jo kurzemnieki mājās bija pārāki arī virslīgas turnīra pirmajā spēlē.

Bez spēles pusfinālā iekļuva pašreizējie kausa īpašnieki FK "Jelgava", jo ieplānotie viņu pretinieki Rīgas "Daugava" noteiktajā laikā nepieteicās Latvijas čempionātam 2.līgā un līdz ar to palika bez tiesībām piedalīties Latvijas kausa izcīņā. Cīņā par vietu finālā FK "Jelgava" uzņems Liepājas klubu.

Pēdējās divas ceturtdaļfināla spēles notiks svētdien - FK "Ogre" uzņems Jūrmalas "Spartaku", bet FK "Ventspils" futbolisti būs laukuma saimnieki pret BFC "Daugavpils".

Latvijas kausa pusfināli notiks 25. un 26. aprīlī, savukārt fināls paredzēts 20.maijā pagaidām vēl nenosauktā stadionā.