FK «Jelgava» un RFS futbolisti iekļūst Latvijas kausa pusfinālā

Dalību Latvijas kausa pusfinālā ar viesos gūtām uzvarām trešdien nodrošināja FK "Jelgava" un RFS futbolisti. "Jelgava" ar 2:1 uzvarēja BFC "Daugavpils" vienību, savukārt RFS futbolisti ar 2:1 pārspēja FK "Liepāja", liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Daugavpilī abus vārtus uzvarētājiem guva Maksims Votinovs, pa reizei izceļoties abos puslaikos. Votinovs pēc stūra sitiena 2.minūtē atklāja rezultātu, bet 50.minūtē vēl viens viņa precīzs sitiens ar galvu viesu pārsvaru divkāršoja. Laukuma saimniekiem 83.minūtē par spēli ar roku soda laukumā piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja brazīlietis Marsio Žuniors, bet neko vairāk laukuma saimnieki nepanāca.

Savukārt Liepājā laukuma saimnieki 12.minūtē pēc Seidinas Keitas vārtu guvuma ieguva 1:0 pārsvaru, ko nenoturēja spēles galotnē. Aleksandrs Solovjovs 86.minūtē panāca izlīdzinājumu, bet minūti vēlāk uzvaras vārtus guva Darko Lemajičs.

Augusta sākumā pirmie pusfinālā iekļuva FK "Karosta", kas divu otrās līgas klubu spēlē pārspēja "Caramba Rīga" futbolistus. Pēdējie pusfinālisti kļūs zināmi 1.septembrī "Riga" FC spēlē pret pirmās līgas komandu "Tukums 2000/TSS", kas astotdaļfinālā pārspēja vienu no titulētākajiem Latvijas klubiem FK "Ventspils".

Pusfinālu pārus izlozēs pēc ceturtdaļfinālu noslēguma. Latvijas kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 26. oktobrī Zemgales Olimpiskā centra stadionā Jelgavā.

Kopš 1936. gada Latvijas kausu ir ieguvušas 37 klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas trofeju savā īpašumā ir izcīnījušas 11 vienības.