FK «Jelgava» un Jūrmalas «Spartaks» nopelna vietu Latvijas futbola kausa finālā

Virslīgas līderi Jūrmalas "Spartaks" trešdien mājās ar 1:0 uzvarēja BFC "Daugavpils" futbolistus Latvijas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēlē un nodrošināja tiesības izšķirošajā kārtā pirmoreiz pretendēt uz trofeju, ko trešo gadu pēc kārtas tieksies iegūt FK "Jelgava", liecina rīkotāju informācija. Otrā pusfinālā Jelgavas komanda ar 2:0 viesos uzveica FK "Ventspils" un svinēja panākumu arī divu spēļu summā.

Ventspilī abi vārti tika gūti otrajā puslaikā - vispirms Vadims Žuļevs trīs minūtes pēc pārtraukuma ievirzīja bumbu savos vārtos, savukārt vietu finālā FK "Jelgava" nodrošināja Gļeba Kļuškina vārtu guvums 12 minūtes vēlāk. Divu spēļu summā jelgavnieki bija pārāki ar 2:1.

"Spartakam" uzvaru atbildes spēlē nodrošināja Jevgēņija Kazačoka vārtu guvums 70.minūtē. Divu spēļu summā "Spartaks" ar 2:0 bija pārāks par pretinieku, kas pirmoreiz spēlēja pusfinālā.

Pirmajās spēlēs uzvaras abos pusfināla pāros ar 1:0 guva FK "Ventspils" un Jūrmalas "Spartaks". Pusfināli Latvijas kausa izcīņā bija vienīgā turnīra kārta, kur uzvarētāju noteica divu spēļu summā.

Latvijas kausa fināls 22.maijā pirmoreiz risināsies Slokā, Jūrmalā. FK "Jelgava" Latvijas kausu ieguva iepriekšējās divās sezonās.