FK «Jelgava» turpina zaudēt, šoreiz piekāpjoties RFS

Svētdien “SynotTip” Latvijas Virslīgas spēlē FK “Jelgava” turpināja savu neveiksmju sēriju, ar 0:3 piekāpjoties RFS, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja Igors Kozlovs, realizējot soda sitienu. Pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē RFS jau otrie vārti – savu iespēju garām nelaida Aleksandrs Solovjovs. Otrā puslaika sākumā precīzs bija Aleksejs Višņakovs, neatstājot vairs jelgavniekiem cerības.

Virslīgā pārliecinošs līderis ar 34 punktiem 17 spēlēs ir šobrīdējā čempionvienība Jūrmalas “Spartaks'', tai ar 30 punktiem 18 spēlēs seko “Liepāja/Mogo”, bet trijnieku noslēdz FK “Ventspils” ar 27 punktiem.

FK “Jelgava” šobrīd ir priekšpēdējā pozīcijā, savukārt RFS ierindojas piektajā vietā.