FK «Jelgava» notur neizšķirtu pret FK «Ventspils» futbolistiem; uzvaru gūst līderi RFS

FK "Ventspils" pirmdien mājās cīnījās neizšķirti 0:0 ar FK "Jelgava" futbolistiem Latvijas virslīgas spēlē, liecina organizatoru informācija. Devītās kārtas pēdējā spēlē vēlāk pirmdien divu galvaspilsētas klubu duelī RFS ar 2:1 pārspēja "Riga" FC vienību un saglabāja līderpozīcijas turnīra tabulā.

(papildināts ar RFS uzvaru)
Rīgā aizvadītajā mačā uzvaru mājiniekiem nodrošināja Roberta Uldriķa vārtu guvums jau kompensācijas laikā.

Rezultātu 3.minūtē pēc centrējuma atklāja "Riga" FC futbolists Darko Lemajičs, turpretim mājiniekiem pirmā puslaika izskaņā neizdevās realizēt 11 metru soda sitienu. Dmitrija Platonova sisto bumbu atvairīja "Riga" FC vārtsargs Roberts Ozols. Izlīdzinājumu RFS panāca 66.minūtē pēc stūra sitiena, kad precīzi sita Kaspars Dubra.

Pirmajā puslaikā tiesneši no spēles izraidīja "Riga" FC galveno treneri Goci Sedloski un RFS treneri Aleksandru Koliņko.

Jau vēstīts, ka kārtas pirmajās divās spēlēs svētdien pašreizējie čempioni Jūrmalas "Spartaks" viesos ar 3:1 pārspēja "Metta/LU, bet "Liepāja/Mogo" futbolisti izbraukumā ar 2:0 bija pārāki par debitantiem "Valmiera Glass ViA".

KONTEKSTS: Astoņas komandas virslīgā izspēlēs četrus apļus, tādējādi katra komanda ar ikvienu pretinieku pa divām reizēm tiksies gan mājās, gan viesos.