FK «Jelgava» nospēlē neizšķirti pret «Metta/LU» futbolistiem

Latvijas futbola virslīgas sestās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" svētdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 pret "Metta/Latvijas Universitāti", liecina organizatoru informācija.

Ņikita Ivanovs 6.minūtē izvirzīja vadībā viesus, savukārt jelgavnieku kapteinis Alans Siņeļņikovs 22.minūtē ar soda sitienu rezultātu izlīdzināja.

Jau vēstīts, ka FK "Ventspils" sestdien mājās nospēlēja neizšķirti 1:1 pret RFS futbolistiem. Savukārt piektdien "Liepāja/Mogo" cīnījās neizšķirti ar aizvadītās sezonas čempionvienību Jūrmalas "Spartaku" (2:2), bet "Riga" FC mājās pārspēja debitantus "Valmiera Glass/ViA" (6:1).

Turnīra tabulas galvgalī pa 14 punktiem ir "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils", bet RFS ieņem 3.vietu ar 13 punktiem.