FK «Jelgava» futbolisti bez sarežģījumiem iekļūst Latvijas kausa finālā

Pirmie Latvijas kausa finālā trešdien iekļuva FK "Jelgava", kas viesos Liepājā ar 5:0 uzveica FK "Karosta" futbolistus un pielika punktu otrās līgas komandas panākumu sērijai turnīrā, liecina rīkotāju informācija.

Jelgavas klubs jau pirmajā puslaikā virslīgas kluba meistarības līmeni apliecināja ar diviem iesistiem vārtiem, taču organizēti darbojās arī FK "Karosta", kas gan maksimālu uzmanību veltīja aizsardzībai.

Mates Cincadzes sitiens ar galvu no vārtu priekšas ļāva FK "Jelgava" 5.minūtē atklāt rezultātu, bet Ņikita Ivanovs 22.minūtē izrāvās viens pret vārtiem un precīzi sita tālajā stūrī. Lai gan laukuma saimnieki ielaida divus vārtus, no vēl lielākām nepatikšanām "Karostu" glāba vārtsargs Endijs Gūtmanis.

Ar trešo vārtu guvumu 51.minūtē viesu pārsvaru nostiprināja Andris Krušatins, savukārt Cincadze 64.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, ko piešķīra par Artūra Cvetkova pārkāpumu soda laukumā pret Ivanovu. Rāmākā spēles noslēgumā Maksims Votinovs 82.minūtē no tuvas distances guva piektos vārtus.

Otrā pusfinālā ceturtdien tiksies valsts čempioni "Riga" FC un virslīgas vicelīderi RFS. Latvijas kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 26. oktobrī Zemgales Olimpiskā centra stadionā Jelgavā.

Kopš 1936. gada Latvijas kausu ir ieguvušas 37 klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas trofeju savā īpašumā ir izcīnījušas 11 vienības.