FK «Auda» futbolisti svin uzvaru; daugavpilieši un valmierieši samierinās ar neizšķirtu

Sestdien Latvijas Futbola virslīgā FK “Auda”  ar 1:0 pieveica “Tukums 2000/Telms” futbolistus, bet "BFC Daugavpils" un "Valmiera FC" duelis noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus sājā spēlē guva "Audas" leģionārs Marko Stolniks, turklāt tikai spēles 83. minūtē. Spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:0. FK "Auda" pēc trīs aizvadītām spēlēm vēl joprojām nav ielaidusi nevienus vārtus.

Sestdienas otrajā duelī starp "BFC Daugavpils" un "Valmiera FC" vārtus gūt neizdevās nevienai no komandām, lai arī valmieriešiem bija vairākas lieliskas iespējas.

Tikmēr dienas noslēdzošajā mačā "Metta" nospēlēja neizšķirti ar čempionvienību RFS. "Mettu vadībā izvirzīja jau pašā spēles ievadā Artjoms Puzirevskis, bet astoņas minūtes vēlāk Kevis Frīzenbihlers rezultātu izlīdzināja 1:1.

Virslīgas tabulā līderpozīcijās pēc trim aizvadītām spēlēm ar 9 punktiem ir F "Liepāja", kurai ar 7 punktiem seko RFS un "Auda". Seši punkti "Rigas FC" rēķinā, bet pa četriem "Daugavpilij" un "Valmierai". "Mettai" iekrāti divi punkti, bet "Tukums 2000/Telms" un "Super Nova" guvušas pa vienam punktam. Pagaidām tabulu noslēdz bez punktiem palikušais Jūrmalas "Spartaks".

Virslīgas sezona sākās 11. martā un noslēgsies 13. novembrī. Dalību turnīrā ņem septiņas komandas, no kurām trīs – FK “Auda”, “Tukums2000/Telms” un “Super Nova” ir jaunpienācējas no Nākotnes līgas.