FK « Ventspils» vārtsargs: Biju priecīgs atgriezties Nigērijas izlasē, bet nesaprotu Latvijas dubultos standartus

FK “Ventspils” vārtsargs Dele Alampasu oktobrī devās uz Austrijas mazpilsētu Sanktveidu der Glānu, kur Nigērijas valstsvienība aizvadīja pārbaudes spēles pret Alžīrijas un Tunisijas izlasēm. Dele bija priecīgs atgriezties izlasē, uz kuru bija izsaukts jau vairākas reizes iepriekš.

“Viss bija ļoti stingri – uzturējāmies viesnīcā savās istabās, kopā noteiktā laikā gājām ēst īpaši sagatavotā zālē viesnīcā, visi kopā devāmies uz stadionu – uz treniņiem un spēlēm. Es pat nezinu, kā tā pilsēta izskatās, jo neviens nespēra soli laukā,” LSM.lv pastāstīja Dele, norādot, ka tik stingri noteikumi bijuši pirmo reizi viņa karjerā.

Dodoties uz izlasi, Alapmasu veica Covid-19 testu, Austrijā šis tests bija jāveic divas reizes – pēdējo reizi īsi pirms atgriešanās Latvijā. Protams, rezultāts negatīvs. Un nebija jau arī ne mazāko iespēju saķert nelāgo vīrusu, jo visi noteikumi tika ievēroti ļoti stingri. “Mēs nesatikām nevienu cilvēku. Viss tika noorganizēts tā, lai mums nebūtu pilnīgi nekādu kontaktu ar vietējiem,” LSM.lv pastāstīja vārtsargs.

Spēles tika aizvadītas – pret Alžīriju diemžēl zaudējums ar 0:1, ar Tunisiju nospēlēts neizšķirti 1:1, un Nigērijas izlases spēlētāji devās mājup, arī Alampasu. Taču atšķirībā no saviem izlases biedriem, kas pārsvarā pārstāv Eiropas klubus, viņam vienīgajam ir jāsēž pašizolācijā, lai gan viņš ir profesionāls sportists, atgriezies no ''burbuļa''.

“Visi spēlē savos klubos, vienīgi es esmu “cietumā”. Kāpēc tā? Kādēļ spēlētāji, kuri dodas spēlēt uz izlasēm izbraukumos, turklāt, esot vēl bīstamākos reģionos, kur Covid-19 izplatība ir vēl augstāka nekā Austrijā, atgriežas klubos un uzreiz spēlē savos klubos? Kādēļ es esmu tas sliktais?” neizpratnē ir Alampasu.

Pēc Ministru kabineta noteikumiem tiešām tā arī sanāk – Latvijas valstsvienības spēlētājiem, kuri izlases sastāvā spēlē izlasē, var neatrasties pašizolācijā, bet ārzemniekiem, lai arī ievērojuši visus noteikumus un arī spēlējuši “burbulī”, tomēr pašizolācija ir “jāatsēž”.

“Šobrīd šī situācija ļoti ietekmē manu karjeru. Pēc dažām nedēļām paredzamas Āfrikas kausa kvalifikācijas spēles, un arī es ceru būt izsaukts uz izlasi. Bet šobrīd nevaru nedz trenēties, nedz spēlēt, tādēļ manas izredzes ar katru dienu kļūst aizvien vājākas,” pikts par esošo situāciju ir FK “Ventspils” vārtsargs, kurš īsti nesaprot iemeslu dubultajiem standartiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti