Firminu mača izskaņā ieved «Liverpool» klubu Pasaules kausa finālā. Svarīgākās epizodes

Anglijas "Liverpool" futbolisti trešdien Katarā ar 2:1 uzvarēja Meksikas "Monterrey" klubu Pasaules kausa izcīņas pusfinālā, nodrošinot dalību titula mačā. Uzvaru kompensācijas laikā Anglijas Premjerlīgas līderiem nodrošināja Roberto Firminu.

"Liverpool" pirmajā puslaikā ieguva vienu vārtu pārsvaru, ko ātri pazaudēja. Labas vārtu gūšanas iespējas bija arī Meksikas komandai, taču Anglijas klubu vairākkārt bīstamās situācijās glāba vārtsargs Alisons.

Nabi Keita izvirza "Liverpool" vadībā

Favorītu lomā Liverpūles klubs iejutās 12.minūtē - Nabi Keita soda laukuma vidū saņēma perfektu Mohameda Salāha piespēli un nekavējās raidīt bumbu vārtos.

Rohelio Funess Mori panāk "Monterrey" izlīdzinājumu

Tomēr ilgi līderu lomā Anglijas klubs nenoturējās, jo pāris minūtes vēlāk Rohelio Funess Mori pirmais bija pie Alisona atsistās bumbas un no tuvas distances atjaunoja rezultāta līdzsvaru.

Roberto Firminu gūst "Liverpool" uzvaras vārtus

Otrajā puslaikā iespējas pavērst cīņas gaitu savā labā bija abām komandām, tomēr rezultāts nemainījās līdz pat kompensācijas laikam, kura sākumā Trents Aleksandrs-Arnolds ar zemu centrējumu iespēlēja soda laukumā, kur Firminu ievirzīja bumbu vārtos.

"Liverpool" futbolisti Dohā ieradās kā Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) Čempionu līgas uzvarētāji, turpretim "Monterrey" palika nepārspēti analogā Ziemeļamerikas, Centrālās Amerikas un Karību valstu futbola federāciju asociācijas (CONCACAF) turnīrā.

Turnīru "Liverpool" sāka pusfinālā, turpretim "Monterrey" pirmo maču aizvadīja ceturtdaļfinālā, kur pārspēja mājiniekus "Al-Sadd".

Jau vēstīts, ka otrdien finālā pirmais iekļuva Brazīlijas "Flamengo", kas uzveica Saūda Arābijas klubu “Al Hilal” (3:1).

Turnīra uzvarētāji kļūs zināmi finālspēlē sestdien, kad pusfinālu zaudētāji iepriekš aizvadīs spēli par 3.vietu.